Karadeniz Pet

Irk konusunda ve kafes konusunda yardım

Tolga KARLI

Meraklı Üye
Detaylı resimleri bu sabah çektim. Öncelikle çok ama çok tatlı dişi olduğu her halinden belli hanımhanımcık takılıyor. Benim jumboyla aralarında olumlu bir bağ oluştu ve birbirlerine yakınlar hanımefendi benden çekinmiyor birazda yavru olmasına bağlı tabiki :pyarın ilk işim mama yapmak ve kafes işini halletmek olacak.Önerdiğiniz bir kafes var mı acaba fiyatı uygun

sc47s.jpg

sc492.jpg

sc49d.jpg

sc49s.jpg

Masallah cok guzel bir disi. Ama daha cok kucuk yaa :) tek kus icin normal bir kafes alsanda yeterli olacaktir.

Maşallah güzel bir dişi arkadaşlarında dediği gibi normal bir kafes alsan olur şimdilik

Masallah cok guzel bir disi. Ama daha cok kucuk yaa :) tek kus icin normal bir kafes alsanda yeterli olacaktir.

Evet küçük bende sakınıyorum kendisini aldım ama içimde bir korku var birşey olursa diye aldığım amca 3-4 gün ve ya 1 hafta daha istersen annesi-babası baksın dedi bende alırlar diye aldım ama yem felan yiyor haşlanmış patates ve nişastalı su vereceğim vitamin vs. ishal için takviye yaptım. Sizce bir kaç gün daha annesi-babası baksa olur mu ?

çift kapılı biraz geniş bi kafes iyi olacakdır veya çift hane ileriye dönük düşünüyosanız

Evet küçük bende sakınıyorum kendisini aldım ama içimde bir korku var birşey olursa diye aldığım amca 3-4 gün ve ya 1 hafta daha istersen annesi-babası baksın dedi bende alırlar diye aldım ama yem felan yiyor haşlanmış patates ve nişastalı su vereceğim vitamin vs. ishal için takviye yaptım. Sizce bir kaç gün daha annesi-babası baksa olur mu ?

Yanından aldıktan sonra anne bakmaz daha yavruya, artık sen bakacaksın, zaten forumda gerekli tüm bilgiler ve yardımcı olacak deneyimli arkadaşlar mevcut.

Yanından aldıktan sonra anne bakmaz daha yavruya, artık sen bakacaksın, zaten forumda gerekli tüm bilgiler ve yardımcı olacak deneyimli arkadaşlar mevcut.

Ben bakmak için aldım ama içime kurt düştü sormak istedim. Bende böyle bir kuş arıyordum zaten gerekli olan tüm şeyleri yapıp büyütmek istiyorum Allah'ın izniyle. :)

Ben bakmak için aldım ama içime kurt düştü sormak istedim. Bende böyle bir kuş arıyordum zaten gerekli olan tüm şeyleri yapıp büyütmek istiyorum Allah'ın izniyle. :)

Dikkatli ilgili bir şekilde besleyebilirsen yavruyu sana alışmasıda kolay olur yavrular için mama tarifleri var onlara bakabilirsin gelişimi için sağlıklı olur

Kendisi yem yemeye basladıysa bir süre kanarya yemi ya da kırılmıs yemler var onlardan verebilirsin. Bir sorun olacagını sanmam.

Geri