petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırk önerileriniz...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

Arkadaşlar yavru muhabbet kuşu alıcam hangi ırk daha iyi sizce ? Eğitim açısından :)

2. Duranettin ERAYDIN

çekoslavak gri erkek

3. Tahsin ÖZDEN

ilk kuşun olacaksa yeşil yerlilerden al bağışıklık sistemleri güçlü sağlık problemi çıkartmadığı gibi en çabuk öğrenen muhabbet kuşu özelliğini hala elinde tutmaktadır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

yavru olduğundan emin olman için daha önce söylemiştim hocam parmağını uzat anneden yem alırkenki sesi çıkartsın

4. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bunu daha önceden de birkaç kişiden duydum.. Bu kanıya nasıl varıldı acaba merak ediyorum..?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

5. Tahsin ÖZDEN

orjialini bozamadığınız muhabbet kuşudur diğer tüm renkler labaratuvardan çıkmıştır bu sebepledir ki avustalyada şahinlere yem olmazlar çok çevik ve atiklerdir. saygılar

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yeşil kuşların bağışıklık ve sağlamlık durumuysa evet bu kanıya varılmadı bu doğru. doğada ki kuşlar diye youtuba yazarsanız zaten doğada ki muhabbetlerin yeşil ve yerli büyüklüğünde olduğunu görürsünüz. diğer kuşlar gibi yoğun mutasyona uğramadıklarından her konuda diğer renk muhabbetlere göre dayanıklı ve sağlamdırlar.

7. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    aynı dönemde arkadaşla mubiş aldık ben yerli yeşil tercih ettim o da çek tercih etti. benden daha fazla ilgilenmesine rağmen benim fıstık konuşmayı öğrendi ve daha evcil oldu. benim tecrübem bu yönde.

8. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Biliyorum hocam izledim o videoyu.. Fakat sonuçta o kuşlar vahşi doğaya alışmış ve o habitat bölgesine uyum sağlamış durumdalar.. Sonuçta buradaki kuşlar ev ortamına alışkın lar.. Mutasyon konusunda da bence o bakım ve ilgiyle alakali bir durum diye düşünüyorum..

9. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    peki herkes yanlış biliyor :)

10. Lütfi ÖZER

VALLA millet hollanda ingiliz diyor ama şunu söyleyeyim orjinal çekoslavak insana her kuştan daha yakın .

11. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Benim amacım sadece öğrenmek ben Size veya başkasına yanlış biliyorsunuz demedim. Fakat sizin bu davranışınıza anlam veremedim arkadaş yazmış bende öğrenmek için sordum.

12. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11

yorum istemen üzerine açıklama yapılıyor. yok bence bu böyle diyorsun. o zaman senin istediğin gibi olsun. fikir almak niye ;)

13. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tamam hocam siz haklısınız :) buradan anlaşılan siz her duyduğunuz söylenen şeyleri irdelemeden kabul ediyorsunuz. ;) maksat cevap yazmak olmasın burası forum . Genelde bilgiler tartışılır ;)

14. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    peki siz araştırmaya irdelemeye devam ;)

15. Hakan GÖLGE

Yerli Yada Çekoslavak Almayı Düşünüyorum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

yok ilk kuşum değil...anneden yem alırkenki sesi nasıl ?

16. Tahsin ÖZDEN

bunlar gibi ağzını açıp bağırması lazım
    anne kuşun yavrularını besleme anı.. - YouTube

Sayfayı Paylaş