Karadeniz Pet

ırk önerileriniz...

• Konbuyu başlatan Hakan GÖLGE
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan GÖLGE

Guest
Arkadaşlar yavru muhabbet kuşu alıcam hangi ırk daha iyi sizce ? Eğitim açısından :)

ilk kuşun olacaksa yeşil yerlilerden al bağışıklık sistemleri güçlü sağlık problemi çıkartmadığı gibi en çabuk öğrenen muhabbet kuşu özelliğini hala elinde tutmaktadır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

yavru olduğundan emin olman için daha önce söylemiştim hocam parmağını uzat anneden yem alırkenki sesi çıkartsın

ilk kuşun olacaksa yeşil yerlilerden al bağışıklık sistemleri güçlü sağlık problemi çıkartmadığı gibi en çabuk öğrenen muhabbet kuşu özelliğini hala elinde tutmaktadır

Bunu daha önceden de birkaç kişiden duydum.. Bu kanıya nasıl varıldı acaba merak ediyorum..?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

orjialini bozamadığınız muhabbet kuşudur diğer tüm renkler labaratuvardan çıkmıştır bu sebepledir ki avustalyada şahinlere yem olmazlar çok çevik ve atiklerdir. saygılar

Bunu daha önceden de birkaç kişiden duydum.. Bu kanıya nasıl varıldı acaba merak ediyorum..?

yeşil kuşların bağışıklık ve sağlamlık durumuysa evet bu kanıya varılmadı bu doğru. doğada ki kuşlar diye youtuba yazarsanız zaten doğada ki muhabbetlerin yeşil ve yerli büyüklüğünde olduğunu görürsünüz. diğer kuşlar gibi yoğun mutasyona uğramadıklarından her konuda diğer renk muhabbetlere göre dayanıklı ve sağlamdırlar.

aynı dönemde arkadaşla mubiş aldık ben yerli yeşil tercih ettim o da çek tercih etti. benden daha fazla ilgilenmesine rağmen benim fıstık konuşmayı öğrendi ve daha evcil oldu. benim tecrübem bu yönde.

Biliyorum hocam izledim o videoyu.. Fakat sonuçta o kuşlar vahşi doğaya alışmış ve o habitat bölgesine uyum sağlamış durumdalar.. Sonuçta buradaki kuşlar ev ortamına alışkın lar.. Mutasyon konusunda da bence o bakım ve ilgiyle alakali bir durum diye düşünüyorum..

Biliyorum hocam izledim o videoyu.. Fakat sonuçta o kuşlar vahşi doğaya alışmış ve o habitat bölgesine uyum sağlamış durumdalar.. Sonuçta buradaki kuşlar ev ortamına alışkın lar.. Mutasyon konusunda da bence o bakım ve ilgiyle alakali bir durum diye düşünüyorum..

peki herkes yanlış biliyor :)

VALLA millet hollanda ingiliz diyor ama şunu söyleyeyim orjinal çekoslavak insana her kuştan daha yakın .

Benim amacım sadece öğrenmek ben Size veya başkasına yanlış biliyorsunuz demedim. Fakat sizin bu davranışınıza anlam veremedim arkadaş yazmış bende öğrenmek için sordum.

Benim amacım sadece öğrenmek ben Size veya başkasına yanlış biliyorsunuz demedim. Fakat sizin bu davranışınıza anlam veremedim arkadaş yazmış bende öğrenmek için sordum.

yorum istemen üzerine açıklama yapılıyor. yok bence bu böyle diyorsun. o zaman senin istediğin gibi olsun. fikir almak niye ;)

Tamam hocam siz haklısınız :) buradan anlaşılan siz her duyduğunuz söylenen şeyleri irdelemeden kabul ediyorsunuz. ;) maksat cevap yazmak olmasın burası forum . Genelde bilgiler tartışılır ;)

Tamam hocam siz haklısınız :) buradan anlaşılan siz her duyduğunuz söylenen şeyleri irdelemeden kabul ediyorsunuz. ;) maksat cevap yazmak olmasın burası forum . Genelde bilgiler tartışılır ;)

peki siz araştırmaya irdelemeye devam ;)

Yerli Yada Çekoslavak Almayı Düşünüyorum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

yavru olduğundan emin olman için daha önce söylemiştim hocam parmağını uzat anneden yem alırkenki sesi çıkartsın
yok ilk kuşum değil...anneden yem alırkenki sesi nasıl ?

Geri