petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irk tercihinde yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Robin tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Yavru bir muhabbet kuşu almak istiyorum ama ırk konusunda çok kararsızım alacağım kuş güzel güzel konuşabilecek hareketli etrafta uçuşabilecek cana yakın cüsseli iri güzel bir kuş olsun istiyorum. Boyut olarak ingilizler hoşuma gidiyor ama yerli kuşlar kadar cıvıl cıvıl hareketli olmazsa diye çekiniyorum. Birkez alıcam ve yıllarca benimle kalacak o yüzden içime sinen güzel bir kuş olaun istiyor bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.

2. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Kesinlikle erkek ve hollanda ırkı almalısınız ingiliz kadar olmasada iri ve asil duruşludur..

3. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Peki ingiliz alsam nasıl olur çünkü duruşları bakışları çok hoşuma gidiyor bilsem ki jumbolar gibi hantal olmayacak ingiliz alırım

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Bu İngilizler jumbolar gibi hantal mı yoksa hareketli kuşlar mıdır besleyen var mı

6. mehmet hayber

Beğenileri:
    1
    ingiliz cinsi öyle hantal değil. 3 çift ingiliz kuşum var özellikle birisi çok yaşlı olmasına rağmen hiçte öyle hantal bi halini görmedim 4 yıldır bende. avatarımdaki kuş

#6 mehmet hayber, 27 Haziran 2015
    Son düzenleme: 27 Haziran 2015
  7. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Peki evcilleştirmek ve konuşturmak için tavsiye eder misiniz ingilizler yapı olarak çok hoşuma gidiyor ama burda sorduğum bi iki petshop konuşturmak için yerli al ingilizler damızlık daha iyi dediler
    birde bu çift nasıl bir bakar mısın bir yavrusunu kendime alayım mı
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

Degerli cevaplarinizi bekliyorum

8. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Benim kuşum İngiliz Yerli kırması bulabilirseniz kırma da alabilirsiniz.

9. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Direk ingiliz olsun istiyorum ama bir turlu karar veremedim

10. mehmet hayber

Beğenileri:
    1
    Yerli kuş konuşmaya çok daha çabuk alışıyo. benim ingiliz öyle yabani değil çift olmasına rağmen hiç kaçmaz elini uzattığında ama konuşması biraz zaman alabilir. tip olsun diyosan ingilizi tek geçerim lakin o kadar uğraşamam dersen yerli senin için daha uygun

11. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Anladim konusmaya yerli kus daha yatkin diyorsunuz yani konusma vasfi benim icin daha agir basiyor o zaman tercihimi yerli kustan yana vermeliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Baska fikrini paylasacak arkadas var mi cevaplariniz benim icin önemli

12. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Ben yerinde olsam paylaştığın resimdeki kuşların yavrularından erkek olanı alırdım. Rengide güzel spangle cüsselilerde. İlgi ve alakayla konuşmayacak eğitilmeyecek kuş yok... :)

13. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Haklisin aslinda bakalim bu cifti satin aldim verimli olurlarsa cok begendim bende

Sayfayı Paylaş