Karadeniz Pet

ırk ve cinsiyet acil..!

noks2131

Yeni Üye
Soldaki Hollanda dişi sağdaki erkek gibi geldi bana ama çok tecrübeli değilim acikcasi

resimlerin açılmıyor

hocam resimleri upload ettim bende açılıyorda bi yardımcı olsaydınız başka ne türlü yükleyebilirim [MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

Soldaki Hollanda dişi sağdaki erkek gibi geldi bana ama çok tecrübeli değilim acikcasi

teşekürler ikiside erkek gibi geliyor bana o yüzden emin olmak istiyorum

Son düzenleme:
birisi erkek birisi dişi cinsleri icin boy foto cekerseniz iyi olur buradan bana yerli gibi geldiler

çok saolun cinsiyeti kesin inş değil mi bana ikiside erkek gibi geliyordu ondan erkenden değişme imkanım olsun istedim çok teşekür ederim [MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION]

Arkada ki erkek de öndeki dişi gibi yanıltmıyorsa ışık :)

öndeki dişi arkadaki erkek gibi görünüyor..gaga kısmını daha yakından bulanık olmadan net çekerseniz daha iyi olur

IMG 20140709 WA0002 indir IMG-20140709-WA0002.jpg
burdan ırk anlaşılabilir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

öndeki dişi arkadaki erkek gibi görünüyor..gaga kısmını daha yakından bulanık olmadan net çekerseniz daha iyi olur

teşekür ederim hocam inş dişi ve erkektir :) daha net fotolarını yükleyecem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

Arkada ki erkek de öndeki dişi gibi yanıltmıyorsa ışık :)

teşekür ederim hocam inş dişidir :)

Öndeki dişi arkadaki erkek ırkları için kuşları boydan çekin

Geri