Karadeniz Pet

Irk ve cinsiyetleri nedir?

harun cengizhan

Meraklı Üye
Üstad lar cinsliyetleri nedir bunların

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Ustalar cinsiyetleri nedir!

Ustad ? Masallahcilarmi :) erkek ikiside

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

20 dk dir bakip cikmis yazmamislar

Bilmedikleri icin farkli yonlendirmemek icon yazmis olabilirler nedir sitedekilere karsi bu tavriniz anlayamadim bi cok konuda konuya gelecek olursan arkadasin dedigi gibi ikiside erkek masallah kuslariniza bunlarin cinsiyetleri ters oluyo diye bisey duymustum ama eger erkekse zor cikiyo lutino erkek

Teşekkür ederim bilgileriniz için bu 3 üncü erkek lutinolarım o zaman dişi bulayım bunlara

Çok şanslısınız maşallah bizimkilerin hepsi dişi, erkek zor bulunuyor gerçekten.

Cok takip ediyorum ve lutino erkek zor bulunuyor ayrıca yurt dışından getiren firmalar cok sayıda getire biliyor aceba yurtdısında üreten kişiler bu ırkta bi oynama mı yapıyor türkiyede lutino cok fazla üretilmemesi için olabilirmi aceba

Ustad ? Masallahcilarmi :) erkek ikiside

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

20 dk dir bakip cikmis yazmamislar
En iyi bilen sizsiniz ya, önünüze geçmek istememişlerdir belki...
Açık açık söyleyin "bak kimse cevap vermiyo ama ben veriyorum, ben biliyorum" diye..
Bakıp cevap vermeyenler sizin kadar bilgili değillerdir emin olamamışlardır belki ne dersiniz...
Hep bi iğneleyici yorumlar...

Sağdaki dişi olabilir gibi geldi bana?

Alt kısmındakı morarma var üst taraf beyaz ama bu cinslerde oluyor benim kuslarında beyazı cok olur ama alt kısmı mor olunca erkek oluyor. Yüzünü cevirirse dahada netleşebilir sanırım

Daha yakından çektim net olması amacıyla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

Bi resim daha yükledim .

sag taraftaki dişiye benziyor ama diger üstadlarında bilgilerini bekleyelim delik etrafı beyaz gibi geldi bana

Masllah kuslariniza disi ise satmak isterseniz istanbuldayim talip olabilirim disi olana

Geri