petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

IRK ve RENK

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sebo tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. sebo

sebo Guest

Bir çift muhabbet kuşu almak istiyorum sizce hangi Irk almalıyım görsel açıdan maddi açıdan hangisini tercih etmeliyim???????

2. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    O senin bileceğin iş ama ben çekoslavak öneririm ya da yerli.

3. tansel canbaz

Ne için beseleyeceğiniz önemli onuda yazın yardımcı olalım.

4. sebo

sebo Guest

Zevk hobi yeni merak sardım tek besledim hep şimdi çift istiyorum

5. DEMİRTAŞ aosman

O zaman cek al derım kardeşim

6. tansel canbaz

Yavru almak istiyorsunuz yani. Şimdı şoyle söyleyeyim çok bir masraf yapmak istemiyorum diyorsanız orta yollu birsey ustiyorsanız çekoslovak kuşlara yönelin ama biraz daha iyi birşey istiyorsanız gösteriş istiyorsanız ingiliz öneririm jumbo kuş bakması biraz tecrübe ve zahmet ister. Renk olayına gelince muhabbet kuşlarının kökeni yani renk kökeni yeşil muahabbetlerden oluşuyor yeşil muhabbetlerin daha dayanıklı ve bakıcı olduğunu söyleyrn arkadaşlar var ama nekadar doğrudur bunu bilmiyorum.

7. Bengiözcan

bence çok düşünme ben asla jumbo almayacam minik bişey olsun diye gittim sonra jumbo ingiliz kırması aldım :D kuşçuya git kuşları biraz incele anlaşan bir çift görürsen kap hemen :)

8. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    3 aylığı geçmeyen bir yavru alırsan sana daha çabuk ısınır. Bide konuşmasını istiyorsan ve tek alacaksan erkek almalısın. Sen bi düşün sonra gene buraya yaz biz gene sana yardımcı oluruz merak etme.

9. Tevfik AKTUNÇ

Şahsi düşüncem;
    Mavi renk, ingiliz ve 1,5 aylık bir erkek.

10. Güven CALDA

Beğenileri:
    0
    Gri bi jumbo on numara bes yildiz olur

11. oguzhan_06

Maddi durumunda sorun yoksa ve egerki aldıgın kuşa gerekli hassasiyeti gösterip mama yem vitamin konusunda bol miktrda verip besleyebileceksen ; Kesinlikle Show Jumbo öneririm.

Maddi durum orta halliyse ve sadeced eş olarak besleyip yavru vermesini izleyeceksen Çekoslavak

Maddi durum düşükse eger ve tam anlamıyla beslenmesini (vitamin mama minarel destegi) saglayamayacaksan Yerli

Görüntü için alıp 1 ay sonra sıkılacaksan Güvercin öneririm . En azından dışarı salgıdında yaşamını sürdürebiliyor :) Şakaydı tabiki.

Sayfayı Paylaş