Karadeniz Pet

ırk ve yaş dostlar

Okan Şenol

Onursal Üye
bugün yolum eminönü tarafına düştü.gelmişken kuş pazarına bakmak olmaz dedim ve 1 saat önce aldığım kuş.istediğim cins değil.fakat çok güzel sizlerinde olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum

vbtnu.jpg

vbtu5.jpg

Büyük bir ihtimalle çekoslavak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

Yaşı ise 4 5 aylık gibi

Maşallah hayırlı olsun,biraz toparlansın sızde zayıf galiba

okan sende bulmuşsun güzel bir kırık :) rengide güzelmiş yavruları takas ederiz artık ilerde :) şaka değil rengine bayıldım boz mavi

okan sende bulmuşsun güzel bir kırık :) rengide güzelmiş yavruları takas ederiz artık ilerde :) şaka değil rengine bayıldım boz mavi

inşallah,almaya niyetim yoktu ama duruşu çok güzeldi,rengide gri olmasa bile andırıyor diye aldım.kafesinde durmuyordu,ora senin bura benim

inşallah,almaya niyetim yoktu ama duruşu çok güzeldi,rengide gri olmasa bile andırıyor diye aldım.kafesinde durmuyordu,ora senin bura benim

güzel güzel bir oğlan :) biraz toparlasın benim yeşil gibi duruşu olur onun göğüs önde :) olmadan bir yavru siparişi verdim sana :) bu arada eminönünde piyasa ne şu anda ?

yerli yavrular 25 30 yerli damızlıklar 40 50 hayattan bezmiş jumbolar 100 150 eşler 100 150

inan bana kırık ingiliz yok.bu kuşa 30tl verdim

yerli yavrular 25 30 yerli damızlıklar 40 50 hayattan bezmiş jumbolar 100 150 eşler 100 150

inan bana kırık ingiliz yok.bu kuşa 30tl verdim

senin bu kırık işte :) iyi bir fiyat abartı değil petshop a gitsen bu kuş oluyor 50 tl uygunmuş umarım sıkıntı çıkarmaz. yerli üretimdir umarım

senin bu kırık işte :) iyi bir fiyat abartı değil petshop a gitsen bu kuş oluyor 50 tl uygunmuş umarım sıkıntı çıkarmaz. yerli üretimdir umarım

abi şans oldu.petshop'a girdim bakarken arkamda enseme bir şaplak,ani bir dönüş ve mükemmel bir tebessüm.mecidiyökeydeki mahallemizden çok sevdiğim bir abimiz.hayırdır dedi.gezmeye geldik bakıyorduk dedim.burası bizim sayılır arkadaşın yeri dedi.arkadaşıda baba kuş alacaksan bu tarafa bak dedi,bunlar yerli üretim buradan seç dedi.kuşlar alçakta duruyordu bu zibidide yukarı asılmış balfiks çekiyormuş aşağı inince gördüm.paketle dedim.

abi şans oldu.petshop'a girdim bakarken arkamda enseme bir şaplak,ani bir dönüş ve mükemmel bir tebessüm.mecidiyökeydeki mahallemizden çok sevdiğim bir abimiz.hayırdır dedi.gezmeye geldik bakıyorduk dedim.burası bizim sayılır arkadaşın yeri dedi.arkadaşıda baba kuş alacaksan bu tarafa bak dedi,bunlar yerli üretim buradan seç dedi.kuşlar alçakta duruyordu bu zibidide yukarı asılmış balfiks çekiyormuş aşağı inince gördüm.paketle dedim.

sevindim :) ben gelincede uğrayalım o zaman o ahbab a :) 1-2 aya güzel bir dişi at yanına

aynen öyle. bu kuş 3 4 aylık biraz zaman geçsin hem eve hem kafese alışır.damızlık bir gri bulursam atarım yanına.yine başlar ıstıraplı günler :)

bi daha ki ay temelli gelirken bulursam ben getirim barı :p gri dişi

tüyü kadar ömrü ve mubiş babası olmasını temenni ederim

Geri