petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irk ve Yaş Hakk. Bilgi Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Biricik Özçelik tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Biricik Özçelik

Arkadaşlar merhaba,

Babam bugün yeni bir mubiş almış daha önceki kuşumuz çekoslovak ırkındandı. Acaba yeni mubişimizin ırkı ve kaç aylık olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz? Cinsiyeti hakkında bir şey söylemek için çok erken biliyorum ama umarım Erkek olur :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek çok küçük. Yemi rahat kırabiliyomu

4. Biricik Özçelik

Çok rahat kırdığını söyleyemem (4 - 5 saattir gözlemlediğim kadarıyla) ve çok yediğini de söyleyemem sürekli uyku halinde resimlerinde de gördüğünüz gibi gözleri hep kapalı nasıl besleyebiliriz enerjisi düşsün veya hasta olsun istemiyorum

5. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni gelmiş. 3 gün az yer normal. Ve yavru çok uyur

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ev yapımı ballı kraker ve vitamin iyi gelecektir.

7. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    1 aylık ingiliz kuş

8. Biricik Özçelik

Erkek mi :))) umarım söylediğiniz gibi erkek olur :D suyuna vitamin damlattım, ballı krakeri de eve gidince yapacağım İnşallah aç kalmaması için acaba kabuksuz yem mi alsam?

9. Ömer Sadettin ALKAN

Beğenileri:
    0
    Ben de yavruma kabuksuz yem almıştım çok küçük diye ama ishal oldu ve hemen kabuksuz yemi bıraktım. Sitede araştırdım kabuksuz yem ishal yapabiliyormuş gene de ustaların fikrini almak lazım

10. Biricik Özçelik

hm peki neyle besleyeceğim :( aç kalıp ölmesin mubişimiz :( ilk defa bu kadar küçük bir mubişimiz oldu

11. Ömer Sadettin ALKAN

Beğenileri:
    0
    bence gözlemleyin yemi kırıp kıramadığını kıramıyorsa bence yemi hafifçe ezin öyle yedirmeye çalışın

12. Biricik Özçelik

Limon'umuzun sağ ayağının bir parmağı düz değilde biraz eğri duruyor ve diğer parmağının tırnağı da eğri olan parmağının etine batıyor hatta eti biraz delmiş ne yapabiliriz :confused: zemine koyup düzeltmeye çalışıyorum ama yine eski halini alıyor yürümesinde herhangi bir problem yok yalpalama ya da topallama yok ama tırnak ete battığı için canı yanmıyor mudur :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

Yemi kırıp yemeye başladı :)

13. Ömer Sadettin ALKAN

Beğenileri:
    0
    iyi o zaman gözünüz aydın :)

14. ilker şahin

hayırlı olsun güzel kuş bende istanbul avrupa yakasında yeni yeme düşen böyle güzel bir kuş arıyorum ama malesef bulamıyorum şanslısınız.

Sayfayı Paylaş