Karadeniz Pet

ırk ve yaş konusunda bilgi lütfen

Pınar Aydın

Meraklı Üye
arkadaşlar bu kuşu bugn aldım aldığım kişi jumbo olduğunu söyledi ben pek ihtimal vermiyorum fakat sizlerde bi bakın istedim belkide ben anlayamamışımdır bu arada 80 lira verdim sizce değermi
nP8JjM.jpg
rLlJ63.jpg
7m0y7N.jpg
ZNbOM3.jpg
oQD60X.jpg

Son düzenleme:
Damızlık olarak mı aldınız bu kuşu.. evet kuşunuz jumbo değil..

Kuşunuz jumbo degil ve kuş damızlık yani en az 8 aylıktan buyuk bir kus

ewt damızlık olarak aldım yanına eş alıcam sikletine uygun bişey,evde bir çiftim var yerliler bu iki katı kadar onların

kuşunuzun ırkı bana ingiliz gibi geldi veya kırığı olabilir.
yaş olarak da 1.5 - 2 yaşında.

peki fiyatı nasıl sizce çokmu 80 lira bu kuşa

fiyatı çok uygun eğer kuşta bi sıkıntı yoksa tabi.
Ben yavru jumbo aldım 110 lıraya damızlıkları 150 den aşağı kimse vermez yani.

Ayrıca kuşunuzu yanına orjinal damızlık dişi bi jumbo alsanız varya eğerki anlaşırlarsa yavrularınız iri olur :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana da kuşunuz İngiliz ya da İngiliz Kırığı gibi geldi ama fiyat konusunda bilgi veremeyeceğim malesef.

fiyatı çok uygun eğer kuşta bi sıkıntı yoksa tabi.
Ben yavru jumbo aldım 110 lıraya damızlıkları 150 den aşağı kimse vermez yani.

Ayrıca kuşunuzu yanına orjinal damızlık dişi bi jumbo alsanız varya eğerki anlaşırlarsa yavrularınız iri olur :)[/QUOsıkıntı yok gibi ama jumbo değil olsun çok sevimli şimdiden kendini sevdirmeye başladı

acil yardımınıza ihtiyacım var kuyruğundan kan gelıyo kuşumun ne yapabılırım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

fotoğraf nasıl yükleniyor yardımcı olurmusunuz?

104445596808974753328603414847920285684393n.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

ordamısınız lütfen yardımcı olun bana

kanadını bı yere takmış olabılır veya karısan olmus olabılırmı?

Bence yeni konu açın hastalıkla ilgili daha çabu yardımcı olacaklardır.
Bu arada aynısından bugün bende gördüm param yetmedi (60 tl idi) ingiliz denmişti. Nerden aldınız aynı kuşmu yoksa?

Renkleri duruşu çok güzel maşallah baya iri :). Dicle hanım yakınlarda bir veteriner varsa daha iyi olur götürürseniz.

Geri