Karadeniz Pet

Irk ve Yaş ?

safak0

Meraklı Üye
Günün çoğu saatinden üniversiteden dolayı okullar başlayınca yalnız kalma durumu olacak sıkılmasın diye yanına bir dişi almayı düşünüyorum aynı yaşda aynı ayda olsun dedim onun için burdan tam olarak kaç aylıkdır acaba diye sormak istedim .

http://www.sebakafes.com/index.php?sayfa=urun&urun=37
Bu kafeside getittiricem internetten pazartesi günü sipariş vericem.

aXXzB4.jpg

VEErgB.jpg

6mmJQl.jpg
7AA6YL.jpg

Resimler yeterli olmazsa başka resimlerde çekebilirim teşekkürler şimdiden :)

Ortalama 40 50 günlük yavru kuşunuz maşallah erkeğe benziyor ama yüzünü tam karşıdan çekerseniz daha net cevap alabilirsiniz

40-45 günlük erkek yavru. Güle güle besleyin.

Tamamdır şimdi çekip atıyorum teşekkür ederim

2jjJav.jpg

40-45 Günlük bir dişi alsam anlaşabilirler mi yada ne tür sorunlar çıkar acaba bilginiz var mı?

2jjJav.jpg

40-45 Günlük bir dişi alsam anlaşabilirler mi yada ne tür sorunlar çıkar acaba bilginiz var mı?
Yavru iken dişi alırsanız beraber büyürler hiçbir sorun çıkmaz ama dikkat edin dişi büyük olmasın

Tamamdır kafes geldikden sonra dişiyide almaya giderim 1 ay dan küçük dişiler var önceden görmüşdüm gözümede kestirdim açıkcası alırım çok teşekkürler :)

Tamamdır kafes geldikden sonra dişiyide almaya giderim 1 ay dan küçük dişiler var önceden görmüşdüm gözümede kestirdim açıkcası alırım çok teşekkürler :)
Hazır yeni kafes ve kuş alırken tahta tünek ve gaga taşı-kalamar kemiği alırsanız tırnak ve gagaları için fayda sağlamış olursunuz

ırkı yerli söylelemiş kimse yada ben görmedim kafesiniz boyalı bir kafes yarın o boyaları kemirecek boyalar dökülecek yemliğin üstünde görülen siyahlık pas rengi olacak yada yiyecek altında ızgarada yok bol bol pisliğini yiyecek yada o kağıdı kemirecek ızgarada lazım altına bence kafesi pirinç kafes yada suriye kafes olarak satılan demir rengli yada pirinç olan altın renglilerde alırsanız boya atma vs olmaz.digerleri çok sağlıksız.

Hazır yeni kafes ve kuş alırken tahta tünek ve gaga taşı-kalamar kemiği alırsanız tırnak ve gagaları için fayda sağlamış olursunuz

Yeni kafesle birlikte onları alim bilgilendirme için teşekkür ederim.

ırkı yerli söylelemiş kimse yada ben görmedim kafesiniz boyalı bir kafes yarın o boyaları kemirecek boyalar dökülecek yemliğin üstünde görülen siyahlık pas rengi olacak yada yiyecek altında ızgarada yok bol bol pisliğini yiyecek yada o kağıdı kemirecek ızgarada lazım altına bence kafesi pirinç kafes yada suriye kafes olarak satılan demir rengli yada pirinç olan altın renglilerde alırsanız boya atma vs olmaz.digerleri çok sağlıksız.

Kafesi değiştiricem zaten hocam teşekkür ederim
http://www.sebakafes.com/index.php?sayfa=urun&urun=37 bunu alıcam

Maşallah güzel bir delikanlı ama henüz yavru alacağınız dişi de en fazla 2 aylık olursa geçinip giderler :) İlerdede inşallah boy boy yavrularını alırsınız :)) Sağlıcakla

Geri