petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

irk yas cinsiyet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve buraktelli tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 33gunlukken ingiliz erkek diye aldim teyit etmek icin soruyorum kus ele falan alisti sikinti yok yorunlarinizi bekliyorum
    Jl6yj][​IMG][/url]
    [​IMG][/url]]

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Aldığınız yer doğru söylemiş ama , ırkı konusunda bir şey diyemiyeceğim, ingilizde olabilir papuğa yeni gineli de, yaşı ufak tüy değişimi ve gelişimini tamamladıktan sonra ırkı tam olarak belli olur,

3. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    MaaşAllah erkek 40-60 günlük bir kuş.Irkı ingiliz değil ingiliz kırması sanırım

4. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Yanlis hatirlamiyosam vasiflimi vasifsizmi ingiliz demisti anne babasini gordum gerçekten iri gösterişli kuslarda kafalari vucutlari normal muhabbete gore gozle görülür iri kuzenimin 5-6 aylik muhabbeti var nerdeyse benimki kadar var diyo seninki goz karari yan yana gelmediler

Sayfayı Paylaş