Karadeniz Pet

Irk,Yaş,Cinsiyet

Eabord

Yeni Üye
Merhabalar daha önceden de muhabbet kuşu bakan birisiyim ama siz üstadlar kadar bilgi sahibi değilim. Bugün bir arkadaşım bir çift hediye geldiğini ama bakamayacağını söylediği için ben aldım. Sizden ricam cinsini,cinsiyetini,yaşını ve kızgınlığa erişip erişmediğini(üreyebilirler mi demek istiyorum :D) bana söyleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.
3pR850.jpg
[/url][/IMG]
3pR850.jpg
RO6yA7.jpg

Hayirli olsun sagdaki erkek soldaki disi yavru alinabilecek durumdalar yuksek sabit bir yere koyun kafesi iki uc gunde bir havuclu yumurta mamasi verin insallah yavrulariniz olucaktir

Maşallah çok güzellermiş, ne güzel bir hediye gerçekten. Dişi kuş, soldaki jumbo/yerli kırığı gibi geldi gözüme ırk olarak. Kuşları yandan kuyrukları ile birlikte tam olarak çekebilirseniz ırkları konusunda daha iyi bir tahmin yürütebiliriz belki. Erkek kuş ise yerli gibi duruyor.

Hayırlı olsun :)

Hayirli olsun sagdaki erkek soldaki disi yavru alinabilecek durumdalar yuksek sabit bir yere koyun kafesi iki uc gunde bir havuclu yumurta mamasi verin insallah yavrulariniz olucaktir
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Dediklerinizi yapacağım. Umarım yavru verirler.

Maşallah çok güzellermiş, ne güzel bir hediye gerçekten. Dişi kuş, soldaki jumbo/yerli kırığı gibi geldi gözüme ırk olarak. Kuşları yandan kuyrukları ile birlikte tam olarak çekebilirseniz ırkları konusunda daha iyi bir tahmin yürütebiliriz belki. Erkek kuş ise yerli gibi duruyor.

Hayırlı olsun :)
Çok teşekkür ederim. Eve geçince yandan fotoğrafını atacağım. İlginiz için teşekkür ederim.