Irk,Yaş,Cinsiyet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Eabord tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. Eabord

Eabord Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Merhabalar daha önceden de muhabbet kuşu bakan birisiyim ama siz üstadlar kadar bilgi sahibi değilim. Bugün bir arkadaşım bir çift hediye geldiğini ama bakamayacağını söylediği için ben aldım. Sizden ricam cinsini,cinsiyetini,yaşını ve kızgınlığa erişip erişmediğini(üreyebilirler mi demek istiyorum :D) bana söyleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.[​IMG][/url][/IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Profesyonel

Beğenileri:
    658
    Hayirli olsun sagdaki erkek soldaki disi yavru alinabilecek durumdalar yuksek sabit bir yere koyun kafesi iki uc gunde bir havuclu yumurta mamasi verin insallah yavrulariniz olucaktir

Eabord bunu beğendi.
  3. Mercan Şimşek

Mercan Şimşek Site Bağımlısı

Beğenileri:
    35
    Yer:
    Eskişehir
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Maşallah çok güzellermiş, ne güzel bir hediye gerçekten. Dişi kuş, soldaki jumbo/yerli kırığı gibi geldi gözüme ırk olarak. Kuşları yandan kuyrukları ile birlikte tam olarak çekebilirseniz ırkları konusunda daha iyi bir tahmin yürütebiliriz belki. Erkek kuş ise yerli gibi duruyor.

Hayırlı olsun :)

Eabord bunu beğendi.
  4. Eabord

Eabord Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Dediklerinizi yapacağım. Umarım yavru verirler.

5. Eabord

Eabord Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Çok teşekkür ederim. Eve geçince yandan fotoğrafını atacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

Mercan Şimşek bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş