Karadeniz Pet

ırk yaş ve tür bilgisi ve uyumlu olurlar mı?

• Konbuyu başlatan caghan1907
  • Başlangıç tarihi
C

caghan1907

Guest
Merhaba ben Cihan abinin yanına gidip gelene kadar babam kuş almış ben ilk başta istemedim ama artık iki kuşumuz oldu :) gereğinden fazla hareketli ki resimlerden anlayacaksınız resim çekemedim Yaş Cinsiyet ve türünü öğrenebilirmiyim?

birde Cihan abiden aldığım kuşla büyük bir kafese koysam sorun olur mu? bir birlerinin yanına gitmek için kafeslerini parçalayacaklar :)

Cihan abiden aldığım kuş :)
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/cihan-aytan-dan-yavru-aldigim-kus-3964.html

buda babamın aldığı kuş :)

Bu resimde kafesin en tepesinde ters duruyor :)
IMAG0459.jpg

IMAG0457.jpg

IMAG0456.jpg

IMAG0455.jpg

IMAG0453.jpg

1.5 2 aylık gibi gözlerde iris yok cüsse küçük

Hayır Çağhan kesinlikle aynı kafese koyma yoksa 36 günlük bebek muhabbeti strese sokar yaralanmasına sebep olursun bu sonradan aldığınız kuşun yaşı var neredeyse hormon bozukluğu olan bir kuşa benziyor bence sonradan geleni o evden gönderin yazıktır bebek muhabbet çok çabuk alışacaktı o kuş varken alışmaz

Hayır Çağhan kesinlikle aynı kafese koyma yoksa 36 günlük bebek muhabbeti strese sokar yaralanmasına sebep olursun bu sonradan aldığınız kuşun yaşı var neredeyse hormon bozukluğu olan bir kuşa benziyor bence sonradan geleni o evden gönderin yazıktır bebek muhabbet çok çabuk alışacaktı o kuş varken alışmaz

hmmmmm teşekkür ederim Cihan abi kesinlikle aynı ortamda tutmayacağım kuşu

Geri