Karadeniz Pet

Irk,Yaş

Mubiş5

Meraklı Üye
Limonumun ırkı ve yaşı kaçtır ?
Gözünün kenarlarında gri iris olmaya başladı fotodan gözükmüyorda söyliyim dedim :)

R6VNYR.jpg

Mly2yg.jpg

Bu resimde Griliği Görebilirsiniz

gLApy5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Bilen Yokmu acaba ?

Son düzenleme:
Yerli,7 aylık civarı

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

wallahamı ne ara büyümüş bu kerata ben bunu 2 aylık sanıyordum :D

Yok deve 7 aylıkmış 7 aylık kuş kızışır ceresi mavı olur.

Kuş yerli ve 4 5 aylık bir kuş.

şey hocam bu kaç yaşında ve ırkı ney ? :)

on4LRX.jpg

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

:confused::confused:peki ifinim bunlar kızışırsa çiftleşebilirlermi ? çok soru sordum ama :eek::eek:

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

:confused::confused:peki ifinim bunlar kızışırsa çiftleşebilirlermi ? çok soru sordum ama :eek::eek:

çiftlesirler tabi anlaşmalarında bi sıkıntı yoksa çok güzel yavruları olur :)

çok teşekkürler sitedeki bazı arkadaşlar yeşiline 8 aylık diyorlardı sarısına 2 aylık diyorlardı saolun ilgilendiğiniz için :)

rica ederim emin olamadıysanız ayrı bir konu açabilirsiniz, sarı dediğim gibi iris yoksa bence de 2 aylık

Yok deve 7 aylıkmış 7 aylık kuş kızışır ceresi mavı olur.

Kuş yerli ve 4 5 aylık bir kuş.

Burda benim bir sucum yok aciklamayi okursaniz gri iris var yazılmış.. Yok deve vs. Kelimeler kullanacağınıza düzgün kelimeler kullanıp anlatabilirsiniz.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

iris varsa 4 aylıktan büyüktür 5 aylık falan vardır bu güzel şey

ya gri iris dedğim şurası belirtiyim fotoraf atıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

4Rk314.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:15 -->-> Daha önceki mesaj 00:14 --

resmi yeni sekmede açıp büyültürseniz görebilirsiniz