Karadeniz Pet

Irk yaşı ve ayna (RESİMLİ)

Kuşumun ırkı ve kaç aylık olduğunu bilmiyorum daha yeni aldım yardımcı olursanız sevinirim.bir de kafese aynalı salıncak taktım konuşmasında sorun olur mu ?

Son düzenleme:
kuşumun ırkı ve kaç aylık olduğu

Kuşumun ırkı ve kaç aylık olduğunu bilmiyorum daha yeni aldım yardımcı olursanız sevinirim.bir de kafese aynalı salıncak taktım konuşmasında sorun olur mu ?

Resimlerde pek belli değil yaşı daha net çek kafasını ve gagasını. Irkıda yavru biraz büyük olduğu için Hollanda olabilirbtabi tam bilmiyorum. Ayna ise çoğu kişiye göre zararlı ama ben sadece yararını gördüm benim öğrettiğim kelimeleri ayna karşısında birine anlatır gibi çalıştı ve başarılı oldu sadece aynaya ve beni görünce konuşurdu :)

Teşekkür ederim annem de senin dediğin gibi diyor , ben aynanın zararlı olduğunu söylüyorum ama annem de önceki kuşunun aynasının olduğunu söylüyor ve aynaya bakıp daha çok konuştu diyor.bir sorum daha olacaktı . daha yeni olduğu için benden korkuyor kendime nasıl alıştırabilirim? ele ve omuza gelmesi konuda

Resimler çok anlaşılmıyor biraz bulanık gib, aynayı kesinlikle kaldırmalısınız.

Fotoğraflar biraz bulanık.Ya yerli ya da çekoslavak kırması.Emin olmamakla beraber tahminim bu.Ayna koyarsanız konuşmasında güçlük yaşayabilir.Karşısındakini arkadaş sanar ve size alışmaz.Kaldırın derim.Maşallah.

teşekkür ederim 2-3 gündür bilgisayarım bozuktu yeni resim atamadım tekrar resim atıcam foruma.aynayı çıkarttım teşekkürler

Geri