Karadeniz Pet

ırk ?????

Funda BAL

Meraklı Üye
arkadaşlar 2 gün önce çift kuşlarımın erkek olanı dişi çıkınca kesin olarak :) bende yeni erkek kuş aldım dişilere. diğer kuşlarım yerli de bunun ırkı nedir pek bilmiyorum ırkları. şimdiden teşekkürler
v67f9.jpg

maşallah ingiliz kırığı bir erkek ama sanki mantar var ceresinde ve yaşı biraz büyük galiba

1 yaş olsun istedim. dişi kuşum da 1 yaşında. ama mantarı fark edemedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

AVİPOM var tedavisini başlatırım teşekkür ederim

1 yaş olsun istedim. dişi kuşum da 1 yaşında. ama mantarı fark edemedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

AVİPOM var tedavisini başlatırım teşekkür ederim

ben teşekkür ederim :) umarım istediğiniz yavrulara bi an önce kavuşursunuz

inşallah :)

Mantar yok kusta maşallah sagligi yerinde.. Burun altındaki beyazliklara dediniz mantar diye sanırsam ama bir sıkıntı yok kusta..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Mantar yok kusta maşallah sagligi yerinde.. Burun altındaki beyazliklara dediniz mantar diye sanırsam ama bir sıkıntı yok kusta..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

önlem alınması adına belirttim kesin mantar var demedim sonuçta bir çok kuşla temas ediyor hayvanlar.

belirttiğiniz için teşekkürler

alttaki beyazlar deri gibi şeyler beyaz beyaz kepek gibi. hepsine baktım az önce temizler

kuşu ne kadara aldınız öğrenebilir miyim?

Bu kusla yeerli kus eslesmesinde sikinti olur cusse aciaindan disi kusa uygun bir erkek al bence

maşallah yaşını almış güzel bir ingiliz kırığı

Geri