petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irkı, Cinsi, Yaşı ... vb. nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve skuygur tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. skuygur

skuygur New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba... Yaklaşık iki ay önce kuş hastalığı başladı bende... Muhabbet kuşlarından hiç anlamıyorum... Tamamen beyaz olduğu için hoşuma gitti ve aldım... Ama cinsiyeti olsun, ırkı olsun, yaşı olsun bir fikrim yok... Bilgilendirirseniz sevinirim... Gagasında çatlak var gibi... o yüzden de ben yaşı varmış gibi düşünüyorum ama arkadaşım olan bir petshoptan aldım ve bana 3 aylık olduğunu söyledi... Düşünceleriniz nedir ?

2. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Albino ve lutino ların yaş tahminleri zor, ama ingiliz albino gibi , sağlıklı bir erkek .. Yaş için üstadlardan yorum bekleyelim. Bana göre 4-5 aylık gibi.

3. Celil ALPAY

Celil ALPAY New Member

Beğenileri:
    0
    ingiliz kırığı erkek albino. yaş tahmini zor. maşallah güle güle besleyin

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Yaşını net ayırt etmek zor ama İngiliz - Albino - 3 aylık civarı sanırım...

5. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuş 4-5 aylık olabilir hayırlı olsun

6. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Güzel bir İngiliz albino maşallah

7. skuygur

skuygur New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Çok sağolun...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Arkadaşlar az önce bir arkadaşım siyah göz albino olmaz dedi... Ne derecede doğru... Bizim Rodi'nin de gözleri siyah... Yani albino değil mi ozaman...???

8. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Albino değil çift faktör zaten maks 4-5 aylık
    Ama gayet guzel bir kuş maşallah

9. skuygur

skuygur New Member

Beğenileri:
    0
    Önceden bize hepsi muhabbet kuşu gelirdi... Yani böyle ırkı falan olduğunu bilmezdik. Bize göre tek tipti.. ama işin içine girince çok ilginç geliyor... az önceye kadar albino nedir araştırıyordum şimdi bir de çift faktör geldi. ;) şimdi biraz da onu araştırayım bari :) Teşekkür ederim bilgiler için...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

Bir de bizim Rodi biraz asabi gibi... Mesela benim arkadaşın da muhabbeti var... Çok oyuncu... Bizimki öyle değil... Yani bizimki çok hareketli değil... Acaba bu 4 aylık falan olduğu için mi ? Yoksa yapı olarak mı öyle ?

Sayfayı Paylaş