Karadeniz Pet

Irkı,cinsiyeti,yaşı lütfen?

• Konbuyu başlatan Yasin Ozan Kaya
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin Ozan Kaya

Guest
xA9gvz.jpg
[/url][/IMG] Muhabbet kuşumun ırkı cinsiyeti ve yaşı hakkında bi bilgim yok yardımcı olurmusunuz?

100de yüze erkek 6 ila 7 aylık arası bu dönemde cere tam otuuru yani erkek ve yerli

Dişimi gerçektenmi şok geçirdim resmen nasıl dişi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

100de yüze erkek 6 ila 7 aylık arası bu dönemde cere tam otuuru yani erkek ve yerli

Aldığım yerde 2 aylık çekoslovak erkek dedi eminmisin?:confused:

flashsız bir resmi olursa net bir cevap gelir. bu rengiyle dişi gibi duruyor

Cevap lütfen çok önemli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:11 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

eob877.jpg
[/url][/IMG]Bir resim daha.Lutfen net bi cevap verin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

Lutfen yardım.

o zaamn kuyrukla beraber ve filaşsız foto koy

çek 2-3 aylık erkek

cinsiyeti fazla belli olmuyor ama erkek gibi

evet zaman geçtikçe kuyruk iyice uzar

kardeşim altaki fotodan sen kendin karar ver
KnXLgM.jpg

Çere erkekte koyu mavi lacivert olur. Aynı çere rengine sahip yumurtlayan kuş gördüm. Beyaz mavi dişi çere rengidir zaten

Bu kuş ingiliz kırması bana kalırsa. İngiliz kanı var bu kuşta. %99 diyorum hatta. Abilerimiz tabii ki daha iyi bilirler. Cinsiyet %100 Erkek ve Zannediyorum ki 5 aylık max.

belkin İngiliz kırığı olabilir

dostum kuş erkek ve 6 aylıktan büyüktür

Arkadaşlar erkek olduğuu anladım ama ırkı çeko dediler bazılarınız ingiliz diyo ve aldığımda yerde max 3 aylık denildi.

Kus disi erkekte delik etrafinda beyazlik olmaz renginden dolayi maviligi koyu ama acilir zamn gectikce

Geri