Karadeniz Pet

Irkı,cinsiyeti,yaşı ve sağlığı hakkında yardım

• Konbuyu başlatan simaykahraman
  • Başlangıç tarihi
S

simaykahraman

Guest
Merhaba.Kuşum geleli 1 hafta oldu.Fakat Aşkın'ın cinsiyetini ve yaşını bilmiyorum.Aldığım yer Çek ve 40 günlük dedi tam emin olamıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
eplb7n.jpg

KgEr7N.jpg

xJmZP5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotografları yükleyememişsiniz.. görmeden arkadaslarımız yorum yapamazlar.

40 günlük olduğu doğru olabilir ama çek olduğundan pek emin değilim. kuş sağlıklıya benziyor size tavsiyem plastik tünekleri çıkarın tahta tünek takin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
40 günlük olduğu doğru olabilir ama çek olduğundan pek emin değilim. kuş sağlıklıya benziyor size tavsiyem plastik tünekleri çıkarın tahta tünek takin.

katılıyorum bende yerli olduğunu düşünüyorum ayrıca dişi gibi gözüküyor ve aynı şekilde tahta tünek tavsiye ederim

katılıyorum bende yerli olduğunu düşünüyorum ayrıca dişi gibi gözüküyor ve aynı şekilde tahta tünek tavsiye ederim

Teşekkürler.En yakın zamanda tahta tükek alacağım.birde ilk geldiği günlerde çok sevdiriyordu.Parmagıma çıkmıyordu ama göğsünü sevdiriyordu fakat son zamanlarda sevmeye çalışınca parmağıma saldırmaya başladı.Nedeni ne olabilir sizce kuşa nasıl yaklaşmalıyım?

Kuşlar genelde parmak hastalarıdır . kur yaparlar konuşmaya çalışırlar ki parmağınızla oynarken konuşurlar mesela :)

Geri