Karadeniz Pet

ırkı cinsiyeti yeni kuş ?_

• Konbuyu başlatan alısenturk
  • Başlangıç tarihi
A

alısenturk

Guest
ARKADAŞLAR BİR KUŞ ALDIM BUGUN İYİDE PARA BAYILDIM :) herneyse kuşu aldım almasına da çek dediler açıkcası kuşda hoşuma gitti fakat gözleri :D kırmızı albinoya benziyor ilgili arkadaşlar ırkı yaşı cinsiyeti hakkında bilgi verirse sevinirim

şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum yardımcı olanada olmayanada
herkez fikrini yazarsa sevinirim

80 tl verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

çekoslovak dediler ama annesine bbasına zaten bilezikliymiş oyle dediler

valla dostum onun yerine cifleşmeye hazir cift kuş alsayadiniz daha iyidi bence. 80 tl tek bir kuşa cok bence kafes falan da fiyata dahail degilse 100 u bulmuştur.

3-4 aylık dişi bir lutino bence ustalar daha iyi bilir...bence verdiğiniz para fazla...

teşekkürler

kuş bilezikli oradan yaşı çıkmıyormu

bilezik okumayı bılmıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

2014 felan yazıyordu 032 44 felan yazıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:53 --

3-4 aylık dişi bir lutino bence ustalar daha iyi bilir...bence verdiğiniz para fazla...

cevabınız için teşekkürler banada çok acayip geldi
bilezikte
032 44 tke800 felan yazıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

valla dostum onun yerine cifleşmeye hazir cift kuş alsayadiniz daha iyidi bence. 80 tl tek bir kuşa cok bence kafes falan da fiyata dahail degilse 100 u bulmuştur.

yok kafesiyle birllikte pazarlıklı aldım
bilezikte 032 44 tke800 yazıyor ne olabilir ne cıkar burdan anlamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

yardımcı oalacka kimse yokmu

Sevgili Kardeşim

Kuşunuz Dişidir 3 4 Aylıktır Sanırım 2014 Bilezik Olduğuna Göre Bu Mutasyonda Yaş Tahmini Sıkıntılıdır Onun İçin Bilezikten Konuşuyorum Sizinle.

Kuşunuzun Mutasyonuna Gelince Güzel Bir Mutasyon Zor Olanlardan Bu Mutasyona Sarı Yüzlü Albino Deriz Beyaz Olan Albinonun Üstündeki Sarı Rengin Yoğunluğuna Göre Cremio Da Denir Mutasyonuna Hayırlı Olsun

st

Sevgili Kardeşim

Kuşunuz Dişidir 3 4 Aylıktır Sanırım 2014 Bilezik Olduğuna Göre Bu Mutasyonda Yaş Tahmini Sıkıntılıdır Onun İçin Bilezikten Konuşuyorum Sizinle.

Kuşunuzun Mutasyonuna Gelince Güzel Bir Mutasyon Zor Olanlardan Bu Mutasyona Sarı Yüzlü Albino Deriz Beyaz Olan Albinonun Üstündeki Sarı Rengin Yoğunluğuna Göre Cremio Da Denir Mutasyonuna Hayırlı Olsun

teşekkürler hocam bi kaç konu danışacaktım özele bakarmmısınızz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

cevpplarınızı bekliyorum

Geri