Karadeniz Pet

ırkı nedir acaba arkadaşlar pls

• Konbuyu başlatan Cancann
  • Başlangıç tarihi
C

Cancann

Guest
Merhaba arkadaşlar bu fıstığın ırkı nedir acaba?

Bana kızışmış dişinizin gagasında mantar var gibi geldi. Daha net bir foto yükler misiniz gagayı çekip

aynen mantar lı, kuşunuz ile ilgili tedaviye başlamanız gerekiyor.

teşekkürler ilginiz için.. evet mantarlı gaga daha bugün sahiplendim kuşu, biraz sakinleşsin sabah tedaviye başlayacağım vazelinle ama bunun içinde yani etkili bir tedavi için tavsiyede bulunursanız sevinirim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Batticon ile temizleyip trosyd sürün..

tşklr Mert hocam baticon burun deliklerine veya ağzına biraz kaçsa zararı olmazmı nasıl sürcem bunu?

teşekkürler ilginiz için.. evet mantarlı gaga daha bugün sahiplendim kuşu, biraz sakinleşsin sabah tedaviye başlayacağım vazelinle ama bunun içinde yani etkili bir tedavi için tavsiyede bulunursanız sevinirim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

tşklr Mert hocam baticon burun deliklerine veya ağzına biraz kaçsa zararı olmazmı nasıl sürcem bunu?

Benim bildiğim ağız antiseptiği olan bir ilaç , yani yutmazsa sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Demek takas yaptınız hayırlı ugurlu olsun Güle güle besleyin

Bence etmiştir ikinizinde ihtiyacı karsilandiysa ne mutlu. Mantarı tedavi edip birde yumurta maması verirseniz zipkin gibi olur kusunuz Güle güle besleyin

Geri