petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırkı nedir acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

selam arkadaşlar erkek çekoslavak denilid yeni yeme düşmüş doğrumudur yorumunuz nedir ??? [​IMG]

2. oguzhan_06

Resimden hiçbirşey anlaşılmıyor. ;)

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Ne yas ne irk ne de cinsiyet anlasiliyo

4. Yusuf ŞANLI

Bu resimle ne cinsiyet ne irk belli olur tunegin ustunde boydan resim ve ceresini gosteren bi resim lazim

5. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Bana nasıl konu açacağımı söyler misiniz? Günlerdir arıyorum, bulamıyorum. Sizden rica ederim.

6. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    :D kuşun rengi güzelde yüzünü ve ceresini göstersen bilen arkadaşlar yardımcı olur

7. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Bu resimden anlaşılmıyor

8. ORCUN33

ORCUN33 Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

yokmu yorum yapıcak hobıcı arkadaslar

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah o kuşa iyi bak çift faktör kırık bir kuş,kafa yapısı ingiliz kırığı gibi ve erkek

10. ORCUN33

ORCUN33 Guest

çok saol abi daha almadım alıcam abı kac gunlukdur sızce bırde saglıklımı ıshal falan dedıler faceede moralım bozuldu ama ole bısı yokmus cekoslavakmıs kus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

saglık durumu ıyımı sızce

11. Ersin BÖLEK

Maşallah çok güzelmiş

12. ORCUN33

ORCUN33 Guest

çok saolun facebookda tuy hastalıgı var ıshal falan var dedıler canım sıkıldı sız nedıyorsunuz alıyımı yenı yeme dusmus satan arkadasda kusun annesı tuylerını cektıgını soledı yuvadan atmıs yorumlarınız neler anneler gunu ıcın alıcagım ıcın cok ozen gosterıyorum

13. Ersin BÖLEK

Ben de çok bilgili değilim bu konuda yanlış bilgilendirmek istemem sizi. Tecrübeli üyelerin yorumunu dikkate alarak karar ver, daha cevap yazanlar da olacaktır onları da bekle...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

14. ORCUN33

ORCUN33 Guest

sanmıyorum pek yazan olmuyor :( cok tatlı kus ama cok begendım daha yenı yeme dusmus harıka

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

[YOUTUBE]LxJtGmLf-KM&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

kusun vıdeosu nasıl arkadaslar saglık durumu ırkı yası

buda anne babasının vıdeosuymus

[YOUTUBE]ku4jdTjc9BA&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

15. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah çok güzel kuş benim zaten beyaza karşı bir tutkum var hiç kaçırmayın derim

16. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kus kanında rahatsızlık var kanat uçları dokulcek anne babadan gelme french month tuy bakımdan sanslı gecıroyor bılgın olsun

17. ORCUN33

ORCUN33 Guest

çok saolun yusuf bey saglıklımı sızce saf cekoslavak dedı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

nasıl yanı emre bey anlamadım almıyımı dıyosunuz :(

18. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    orcun kusun kanat uçları farkındaysan dusucek bu normal bı durum deıl kanatlarını açtığın zman yelpaze gıbı açılması lazım bana kalsa rıske gırme benım bır cıftım kusum bole yavrular verdı 5 yavrudan 3 tam fernch month yarım tuylu 2 sı aynı bole kanat uçları dokuluyodu 3 4 aya uzar ama ılerde yavru alıcam bu kuştan dersen yavrularıda bole olur suankı durumu basına gelmeyen tahmın edemez ok kardesım

19. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ne kadar istiyorlar bu kuş için ben sağlıklı görüyorum eğer güvenilir biriyse kaçırmayın derim

20. ORCUN33

ORCUN33 Guest

cok saol emre kardesım yok ben yavru almak ıcın almıyorum anneme anneler gunu ıcın alıcam ama kus olmez faalan dımı tam bılmedım ıcın soruyorum ucabılır dımı yanı ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

50 tl ıstıyolar cekoslavak erkek dedı kusun tuyu ıcınde annesı cekmıs ole soledı vıdeosuna bakdımda ben pek bısı goremedım oyuzden sıze ızletmek ıstedım sız daha ıyı bılırsınız

Sayfayı Paylaş