Karadeniz Pet

ırkı nedir acaba

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
Ne yas ne irk ne de cinsiyet anlasiliyo

Bu resimle ne cinsiyet ne irk belli olur tunegin ustunde boydan resim ve ceresini gosteren bi resim lazim

Bana nasıl konu açacağımı söyler misiniz? Günlerdir arıyorum, bulamıyorum. Sizden rica ederim.

:D kuşun rengi güzelde yüzünü ve ceresini göstersen bilen arkadaşlar yardımcı olur

Bu resimden anlaşılmıyor

maşallah o kuşa iyi bak çift faktör kırık bir kuş,kafa yapısı ingiliz kırığı gibi ve erkek

maşallah o kuşa iyi bak çift faktör kırık bir kuş,kafa yapısı ingiliz kırığı gibi ve erkek

çok saol abi daha almadım alıcam abı kac gunlukdur sızce bırde saglıklımı ıshal falan dedıler faceede moralım bozuldu ama ole bısı yokmus cekoslavakmıs kus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

saglık durumu ıyımı sızce

Maşallah çok güzelmiş

çok saolun facebookda tuy hastalıgı var ıshal falan var dedıler canım sıkıldı sız nedıyorsunuz alıyımı yenı yeme dusmus satan arkadasda kusun annesı tuylerını cektıgını soledı yuvadan atmıs yorumlarınız neler anneler gunu ıcın alıcagım ıcın cok ozen gosterıyorum

Ben de çok bilgili değilim bu konuda yanlış bilgilendirmek istemem sizi. Tecrübeli üyelerin yorumunu dikkate alarak karar ver, daha cevap yazanlar da olacaktır onları da bekle...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sanmıyorum pek yazan olmuyor :( cok tatlı kus ama cok begendım daha yenı yeme dusmus harıka

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

[YOUTUBE]LxJtGmLf-KM&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

kusun vıdeosu nasıl arkadaslar saglık durumu ırkı yası

buda anne babasının vıdeosuymus

[YOUTUBE]ku4jdTjc9BA&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Maşaallah çok güzel kuş benim zaten beyaza karşı bir tutkum var hiç kaçırmayın derim

kus kanında rahatsızlık var kanat uçları dokulcek anne babadan gelme french month tuy bakımdan sanslı gecıroyor bılgın olsun

Maşaallah çok güzel kuş benim zaten beyaza karşı bir tutkum var hiç kaçırmayın derim

çok saolun yusuf bey saglıklımı sızce saf cekoslavak dedı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

kus kanında rahatsızlık var kanat uçları dokulcek anne babadan gelme french month tuy bakımdan sanslı gecıroyor bılgın olsun
nasıl yanı emre bey anlamadım almıyımı dıyosunuz :(

orcun kusun kanat uçları farkındaysan dusucek bu normal bı durum deıl kanatlarını açtığın zman yelpaze gıbı açılması lazım bana kalsa rıske gırme benım bır cıftım kusum bole yavrular verdı 5 yavrudan 3 tam fernch month yarım tuylu 2 sı aynı bole kanat uçları dokuluyodu 3 4 aya uzar ama ılerde yavru alıcam bu kuştan dersen yavrularıda bole olur suankı durumu basına gelmeyen tahmın edemez ok kardesım

Ne kadar istiyorlar bu kuş için ben sağlıklı görüyorum eğer güvenilir biriyse kaçırmayın derim

orcun kusun kanat uçları farkındaysan dusucek bu normal bı durum deıl kanatlarını açtığın zman yelpaze gıbı açılması lazım bana kalsa rıske gırme benım bır cıftım kusum bole yavrular verdı 5 yavrudan 3 tam fernch month yarım tuylu 2 sı aynı bole kanat uçları dokuluyodu 3 4 aya uzar ama ılerde yavru alıcam bu kuştan dersen yavrularıda bole olur suankı durumu basına gelmeyen tahmın edemez ok kardesım

cok saol emre kardesım yok ben yavru almak ıcın almıyorum anneme anneler gunu ıcın alıcam ama kus olmez faalan dımı tam bılmedım ıcın soruyorum ucabılır dımı yanı ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Ne kadar istiyorlar bu kuş için ben sağlıklı görüyorum eğer güvenilir biriyse kaçırmayın derim
50 tl ıstıyolar cekoslavak erkek dedı kusun tuyu ıcınde annesı cekmıs ole soledı vıdeosuna bakdımda ben pek bısı goremedım oyuzden sıze ızletmek ıstedım sız daha ıyı bılırsınız

Geri