Karadeniz Pet

ırkı nedir acaba

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
Sağlığını bilemem ama çok güzel bir kuş

cok saol emre kardesım yok ben yavru almak ıcın almıyorum anneme anneler gunu ıcın alıcam ama kus olmez faalan dımı tam bılmedım ıcın soruyorum ucabılır dımı yanı ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

50 tl ıstıyolar cekoslavak erkek dedı kusun tuyu ıcınde annesı cekmıs ole soledı vıdeosuna bakdımda ben pek bısı goremedım oyuzden sıze ızletmek ıstedım sız daha ıyı bılırsınız

kanat uçları uzaadıgı zamn uçar hıc bır sıkıntı olmaz belkıde cok beslemeyle varsa rahatsızlığı o bıle gecebılır zamn gosterır

kanat uçları uzaadıgı zamn uçar hıc bır sıkıntı olmaz belkıde cok beslemeyle varsa rahatsızlığı o bıle gecebılır zamn gosterır

korkuttunuz benı acıkcası :( vıdeosuna bakabıldınızmı ben saten hemen almıcam 1 hafta beklıcem ozaman uzar belkı bıraz nedersınız alın dersenız alıcam anneme alıcagım ıcın ınce eleyıp sık dokuyorum

korkuttunuz benı acıkcası :( vıdeosuna bakabıldınızmı ben saten hemen almıcam 1 hafta beklıcem ozaman uzar belkı bıraz nedersınız alın dersenız alıcam anneme alıcagım ıcın ınce eleyıp sık dokuyorum

varsa imkanin diget yavrularda bak onlar normal ise all

varsa imkanin diget yavrularda bak onlar normal ise all

dıger yavruları satılmış bu kuşu adam edememmı yanı ben vıdeoda bısıyını goremedım :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

Sağlığını bilemem ama çok güzel bir kuş

çok saolun allah izin verirse alıcamda kafamdaki soru işaretleri geçince alıcam

dıger yavruları satılmış bu kuşu adam edememmı yanı ben vıdeoda bısıyını goremedım :/

kus erkek ve çokta güzel ona bısey demiyorum al sakır sakır konuştur buyunce guzelgıne guzellık katar ben sana sadece bır ıhtımalı soledım satıcı guvenılır bırııse al gıtsın

kus erkek ve çokta güzel ona bısey demiyorum al sakır sakır konuştur buyunce guzelgıne guzellık katar ben sana sadece bır ıhtımalı soledım satıcı guvenılır bırııse al gıtsın

satıyıcı daaha yenı tanıstım detaylı vıdeosunu fotografarını ıstedım ama sız kafamda soru ısaretı bıraktınız hasta olurmukı acaba :( ucması zaman alırmı pekı daha detaylı gormedım kusu cunku adanada kus ben mersındeyım bulusup alıcam

satıyıcı daaha yenı tanıstım detaylı vıdeosunu fotografarını ıstedım ama sız kafamda soru ısaretı bıraktınız hasta olurmukı acaba :( ucması zaman alırmı pekı daha detaylı gormedım kusu cunku adanada kus ben mersındeyım bulusup alıcam

suanki durumda uçamaz yenı kanat çıkması 2 ay cıvarını bulur

dıgerlerı uçar tabı benım evdekı 28 günlük bıle ucuyor

Kod:
dıgerlerı uçar tabı benım evdekı 28 günlük bıle ucuyor

zamanla uzar dimi vitamin takviyesi falan yapsam egitmek için alıyorum hastalıklı kus almak ıstemem cok guzel kafes aldım en ıyı yemlerı aldım kus sıkıntılı olursa cok uzulcem :(

Kod:

zamanla uzar dimi vitamin takviyesi falan yapsam egitmek için alıyorum hastalıklı kus almak ıstemem cok guzel kafes aldım en ıyı yemlerı aldım kus sıkıntılı olursa cok uzulcem :(

uzar normal kuştan hıcbır farkı olmaz merak etme

Hey maşallah :) erkek bi kus ve süper

Duzelirse kacirma :)

Bekliyoruz merak ettim kardeşini. Bu beyaz ne kadar ??

Geri