Karadeniz Pet

Irkı nedir?

tpekgil

Yeni Üye
Arkdaşlar 1 hafta önce pendik çarşıdan 40 tl ye bu muhabbet kuşunu aldım Pakistan olmadığını söyledi.Sizce ırkı nedir verdiği fiyat uygun mudur?
Dk6531.jpg

40 tl petshopların satış fiyatı, daha ucuza vermezlerdi..Üreticiden alsaydınız sizin açınızdan daha iyi olabilirdi.. kuş eder mi konusuna gelince, söyle söyleyeyim, 40tl ye cok daha kaliteli bir yavru alabilirdiniz.. Maşallah diyelim, güle güle besleyin...

40 tl petshopların satış fiyatı, daha ucuza vermezlerdi..Üreticiden alsaydınız sizin açınızdan daha iyi olabilirdi.. kuş eder mi konusuna gelince, söyle söyleyeyim, 40tl ye cok daha kaliteli bir yavru alabilirdiniz.. Maşallah diyelim, güle güle besleyin...

Cevabınız için teşekkür ederim.Bu kuşu besleyip ileride eşe atmak istiyorum. Sizce bunu daha kaliteli bir kuşla mı yapmalıyım üretim olayını. Piyasayı bilmediğimden dolayı birazda bu konulara uzak olduğum için aldım bu kuşu. Yanlış yaptım sanırım.Ne yapmamı önerirsiniz Atılım bey?

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkür ederim.Bu kuşu besleyip ileride eşe atmak istiyorum. Sizce bunu daha kaliteli bir kuşla mı yapmalıyım üretim olayını. Piyasayı bilmediğimden dolayı birazda bu konulara uzak olduğum için aldım bu kuşu. Yanlış yaptım sanırım.

Olsun, dogrular yanlış yapa yapa gelir.. kuşunuz hayırlı olsun.. bu kuş ile de yavru almanız mümkün, tabi kuşun damızlık bir kuş olması cok daha dogru olurdu.. Kuşunuz hele bir büyüsün.. eşe atılacak duruma gelsin.. o zaman üretici bir arkadas ile iletişime geçip ona uygun bir eş adayı bakarsınız.

Olsun, dogrular yanlış yapa yapa gelir.. kuşunuz hayırlı olsun.. bu kuş ile de yavru almanız mümkün, tabi kuşun damızlık bir kuş olması cok daha dogru olurdu.. Kuşunuz hele bir büyüsün.. eşe atılacak duruma gelsin.. o zaman üretici bir arkadas ile iletişime geçip ona uygun bir eş adayı bakarsınız.

Cevabınız için teşekkür ederim benim zaten ona bir kere kanım kaynadı isterse Pakistan olsun :) Petshopdayken bile beni al beni al diyordu resmen :) Yaklaşık 6 ay daha ona eş yok :) önümüzdeki yaza doğru ona uygun bir eş almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
cevabınız için teşekkür ederim benim zaten ona bir kere kanım kaynadı isterse pakistan olsun :) petshopdayken bile beni al beni al diyordu resmen :) yaklaşık 6 ay daha ona eş yok :) önümüzdeki yaza doğru ona uygun bir eş almayı düşünüyorum.
bencede gayet guzel parmagınızdada duruyo bıde onerım ceyranda sakın bırakmayın ıshal olursa kurtulusu yok bıde akıl vereyım parmagınızı sıklatıp cagırın boyle alıstırdım ben parmagımı sıklatıp gel pamuk dıyodum nerde olursam gelıyodu :d

bencede gayet guzel parmagınızdada duruyo bıde onerım ceyranda sakın bırakmayın ıshal olursa kurtulusu yok bıde akıl vereyım parmagınızı sıklatıp cagırın boyle alıstırdım ben parmagımı sıklatıp gel pamuk dıyodum nerde olursam gelıyodu :d

cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şuanda gelip kendisi bana konmuyor ama zamanla konar diye düşünüyorum elime parmağıma omzuma kendim koyuyorum :)

bence yerli kuş için pahalı fiyat, haziran ayında İngiliz kuş kadar iri bir İngiliz kırığını 50 liraya, orijinal çek kuşu 40 liraya aldım ki bu kuşlar damızlık kuşlardı. Yerli yavrular ortalama 25 lira civarında.

Rengi çok güzel. Allah uzun ömürler versin

yorumunuz için çok teşekkür ederim ömer bey. Bazı arkadaşlar öyle yorumlar atıyor ki yerli kuşu sokağa attırır insanlara resmen. Herkes mali durumu düşünüyor belki fazla fiyata almış olabilirim ama ayazımla mutluyum :)

Pet shoplar için normal bir fiyat 40 tl yerli güzelde bir kuş güle güle besleyin.

Geri