petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırkı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Uğur TEKİN tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Uğur TEKİN

Herkese merhaba, resimlerdeki kusum yaklasık 1.5 yasında. Suana kadar ırkı ve cinsiyeti hakkında kesin bir bilgi edinemedim. Gagasını da gösterdim, mantar oldugunu söylediler ve merhem verdiler. Merhemi kullanıyorum suan, ise yarıyor sanırım gagasının kenarlarında çok kücük nokta nokta açık renkte mavilikler görülmeye basladı. Alırken gagasının rengi henüz oturmamıstı fakat erkek oldugunu söylemislerdi. sizce ırkı ve cinsiyeti ne olabilir?

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yerli dişi

3. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Maşallah uğur kardeşim kuşunun rengi çok güzel. Muhtemelen küçük bir mantar problemi var . Gagasına vazelin sürersen kısa zamanda çok iyi olur. Bu arada kuşun çekoslavak ırkını anımsatıyor.Ama emin değilim . Üstatlar daha çok yardımcı olur.

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Dişi kuş kızıgın duruyor ve tüyde

Sayfayı Paylaş