Karadeniz Pet

IRkı Ve Cinsiyeti Lütfen Yardım

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
Arkadaşlar kuşumun ırkı ve cinsiyeti nedir ayrıca gagası da kırılmış ne zaman kırıldığına dair bi bilgim yok. Kırık olmasının bi zararı olur mu sonra bı sıkıntı olur mu veya gagası gerı uzar mı.

Gagası tekrar uzamazda bu kuşa ne oldu kedinin ağzından mı aldınız ne olmuş yazık ya :(

dişi sanırım net belli değil ve yerli. Gaga taşı kullanıyor musun..?tüyleri mi dökülüyo?

Gagası tekrar uzamazda bu kuşa ne oldu kedinin ağzından mı aldınız ne olmuş yazık ya :(

Hocam ilk defa kuş aldım ve biraz fazla üstüne düştüm fazla avucladıgım ıcın böyle oldu ama farkına vardım bıraz gec oldu ama ınsallah duzelır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

dişi sanırım net belli değil ve yerli. Gaga taşı kullanıyor musun..?tüyleri mi dökülüyo?

ben erkek dıye aldım aldıgım yere ırkını da sormadım sımdı merak ettım :D gaga tası verdıler de alcı gıbı bısey bende cıkardım onu gagasını tuneklere surtuyor ayrıca tuylerı de dokuluyo kus 3 aylık tuylerı degısıyo sanırım.

suyuna vitamin koysan iyi olur gaga taşı da almanı tavsiye ederim zayıf vitaminli yem kullan inşallah kısa zamanda düzelir.

suyuna vitamin koysan iyi olur gaga taşı da almanı tavsiye ederim zayıf vitaminli yem kullan inşallah kısa zamanda düzelir.

vitamınlı yem derken markası veya bellı bı ısmı varmı gaga tası da var da resmen bıldıgımız alcıyı kalıba dokmusler vermısler bende cıkardım. bu işlerde bıraz yenıyım de benım gıdıp petshopdan ne almam gerekıyor tam yazarsanıuz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

kuşun durumu hiç iyi gözükmüyor :S

devamlı hızlı nefes alıyor karnı nefes alırken patlıcak gıbı bıde cok zayıf

Bonnie veya vitakraft markalı yem alabilirsin suyuna katılacak damla vitamin oluyor avivit, istesen ballı yem veya bal darı da ek olarak alabilirsin. ama öncelikle o kuşu veterinere yada petshopcuya göster iyi görünmüyor bakımını sağlayamadıysan yardımcı olurlar sana.

Bonnie veya vitakraft markalı yem alabilirsin suyuna katılacak damla vitamin oluyor avivit, istesen ballı yem veya bal darı da ek olarak alabilirsin. ama öncelikle o kuşu veterinere yada petshopcuya göster iyi görünmüyor bakımını sağlayamadıysan yardımcı olurlar sana.

hocam tesekkurler ben en ıyısı bı veterınere gotureyım.

Bence de veterinere götürmekte fayda var durumu kötü görünüyor inşallah düzelir.

Geri