petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırkı ve yaşı hakkında yardımcı olabilirmisiniz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Haktas59 tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Haktas59

Haktas59 Member

Beğenileri:
    0
    MERHABA . KUŞUMUN IRKI VE YAŞI HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. BİRDE BU KUŞU BEN ALALI 4-5 AY OLDU. ELİMDEN YEM YİYİYOR AMA KENDİNİ SEVDİRMİYOR ELİMDEN KAÇIYOR SÜRER KORKU HALİNDE. KAFESİNİN KAPISINI AÇIYORUM KAFESİN AĞZINA GELİYOR SONRA TEKRARDAN GERİ İÇERİ GİRİYOR. KAFESİN ÜSTÜNÜ AÇIP ÇIKARTIYORUM HEMEN KAFESİNE TEKRARDAN GİRİYOR. NEDEN BÖYLE ACABA. VE KENDİME NASIL ALIŞTIRABİLİRİM ACABA.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

ustalardan yardım bekliyorum.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    1 yasina yakn yerli. Kizismis erkek. Bu saatten sonra egitim cok zor olur.

3. M.Halik Kara

Merhaba KORDON arkadaşımızın dediği gibi kuş 1 yaşlarında bu saatten sonra zor alışır ama tam damızlık bir kuş yanına dişi alırsanız yavruları olabilir

4. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz çok güzelmiş maşallah arkadaşların dediği gibi alışması zor ama imkansız değil :)

Sayfayı Paylaş