petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırkı ve yaşı konusunda yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Fuat DAYIOĞLU tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Ali Fuat DAYIOĞLU

Beğenileri:
    0
    bilzeikleri olmadığı için ırk ve yaş konusunda yorumlarınızı bekliyorum.teşekkürler

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek jumbo yada ingiliz dişiyi çözemedim

3. Bahattin GENÇ

Oncelikle hayirli olsun.Dişi ingiliz kirmasi erkek ingiliz fakat dişi erkege yakismamis.

4. Ali Fuat DAYIOĞLU

Beğenileri:
    0
    ben ingiliz jumbo çift olarak almıstım bı kulucka gecırmısler.. dişşinin göz yapısı jumbo gıbı ama boyut olarak da jumbo gıbı degıl sanırım ingiliz kırma..tabi uzman arkadaslar daha ıyı bılır

5. Bahattin GENÇ

Disi spangle ingiliz kirigi yas konusuna gelinceemin olmamakla beraber 1 le 2 yas arasi.

6. şeref solak

Erkek ingiliz - jumbo kırması gibi,çünkü çene altı benekleri ve kafa yapısı ingilizi andırıyor ve iriliği ve göğüs yapısı ile jumboya yakın, dişi ise jumbo ve ya ingiliz geni taşıyor belli ama biraz seyrek taşıyor:) erkeğe bu dişi gerçekten yakışmamış ama gönül bu ota da konar .... demişler:) Şaka bi yana bir iki foto daha olsa ustalar yaşına ve cinsiyetine noktayı koyarlar diye tahmin ediyorum, hayırlı olsun çok güzel bir erkek maşallah

#6 şeref solak, 12 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2014
  7. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    dişi den yavru alınmış herhalde yorulmuş hemen yavru almak yerine mama ve vitamin ile takviye verin erkek jumbo dişi ingiliz kırma gibi hayırlı olsun

8. Ali Fuat DAYIOĞLU

Beğenileri:
    0
    evet bir kuluçka geçirmişler. ben ingiliz jumbo çift olarak aldım ama şimdi incelediğimde dişi kırma büyük ihtimal.. neyse hayırlısı artık :D dinlendirme konusunnda yerim yok ayırabilecek aslında canberközden arkadaşın dediği gibi dişi çok yorgun duruyor.

9. şeref solak

Bir kuluçka geçirmişler demişsiniz de , yavrularını görme imkanınız oldu mu, yakın zamanda mı yavrulamış öğrenmek mümkünse faydalı olabilir, yavrularını görmek de size ileriki nesiller hakkında fikir verebilir

10. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam folluk varsa çıkarın dişiye vitamin ve mama takviyesi yapın toparlasın canlansın tekrar takın folluğu

Sayfayı Paylaş