Karadeniz Pet

ırkı ve yaşı konusunda yardım

Ali Fuat DAYIOĞLU

Yeni Üye
bilzeikleri olmadığı için ırk ve yaş konusunda yorumlarınızı bekliyorum.teşekkürler

VyDJ7j.jpg

VyDJ7j.jpg

Oncelikle hayirli olsun.Dişi ingiliz kirmasi erkek ingiliz fakat dişi erkege yakismamis.

ben ingiliz jumbo çift olarak almıstım bı kulucka gecırmısler.. dişşinin göz yapısı jumbo gıbı ama boyut olarak da jumbo gıbı degıl sanırım ingiliz kırma..tabi uzman arkadaslar daha ıyı bılır

ben ingiliz jumbo çift olarak almıstım bı kulucka gecırmısler.. dişşinin göz yapısı jumbo gıbı ama boyut olarak da jumbo gıbı degıl sanırım ingiliz kırma..tabi uzman arkadaslar daha ıyı bılır

Disi spangle ingiliz kirigi yas konusuna gelinceemin olmamakla beraber 1 le 2 yas arasi.

Erkek ingiliz - jumbo kırması gibi,çünkü çene altı benekleri ve kafa yapısı ingilizi andırıyor ve iriliği ve göğüs yapısı ile jumboya yakın, dişi ise jumbo ve ya ingiliz geni taşıyor belli ama biraz seyrek taşıyor:) erkeğe bu dişi gerçekten yakışmamış ama gönül bu ota da konar .... demişler:) Şaka bi yana bir iki foto daha olsa ustalar yaşına ve cinsiyetine noktayı koyarlar diye tahmin ediyorum, hayırlı olsun çok güzel bir erkek maşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
dişi den yavru alınmış herhalde yorulmuş hemen yavru almak yerine mama ve vitamin ile takviye verin erkek jumbo dişi ingiliz kırma gibi hayırlı olsun

evet bir kuluçka geçirmişler. ben ingiliz jumbo çift olarak aldım ama şimdi incelediğimde dişi kırma büyük ihtimal.. neyse hayırlısı artık :D dinlendirme konusunnda yerim yok ayırabilecek aslında canberközden arkadaşın dediği gibi dişi çok yorgun duruyor.

Bir kuluçka geçirmişler demişsiniz de , yavrularını görme imkanınız oldu mu, yakın zamanda mı yavrulamış öğrenmek mümkünse faydalı olabilir, yavrularını görmek de size ileriki nesiller hakkında fikir verebilir

hocam folluk varsa çıkarın dişiye vitamin ve mama takviyesi yapın toparlasın canlansın tekrar takın folluğu

Geri