Karadeniz Pet

Irkı yaşı ve cinsiyeti

Doğukan Hazar

Emektar Üye
Arkadaslar bu kuşun Irkı yaşı ve cinsiyeti nedir yardimci olur musunuz
8b0a5b77fa66a81d38647720f45e0172.jpg

984aa223e79051dbd1d1f5797b3205ff.jpg

db038efdfe3c6d0aaadfd04562dfd68d.jpg

763cf1b269de1dd59b6d1d007314f54a.jpg

Yerli 35-40 günlük bir kuş. Erkek diye tahmin ettim ama üstadlar ne der bilemem :) MaşAllah :)

Yerli 1-1.5 aylık en fazla Erkek bir yavru kuş MAŞALLAH :)

Yerli Erkek 1 Aylık Var Yok Yeme Yeni Dusmus Masallah

Ballı kraker adı altında geçen o preslenmiş yemi vermezseniz daha iyi olur. Maşallah güle güle bakın

meryem hanım kaldırdım o yapışkanlı yemi. teşekkürler mustafa ve onur bey. Usta abilerimizin de yorumlarını duymak isterim. Bir de ırkı nedir ?

Kuşunuz 1 ayı biraz geçmiş bir dişi ırkı da yerli bence çeresi koyu pembe olmadığı için buun kenarlarında biraz beyalık olduğu için dişi , tecrübeyle sabittir.

Yerli 35-40 günlük bir kuş. Erkek diye tahmin ettim ama üstadlar ne der bilemem :) MaşAllah :)

Elde tutulan kuşun ırkını kafadan atabiliriz ancak..
1-1,5 atlık erkek maşallah..
Rengi değişmez inşallah. :)

abi foto yükledim ırkı için yardımcı olmanız için. Dişi demişler ama erkek mi sizce? Öbür kuşa yerli demişsiniz. Yerli dedğinizden çok çok büyük duruyo. bi de kafası baya büyük.

n7mPdB.jpg

94qXZ8.jpg

Pq63Z6.jpg

bence biri erkek biri dişi ilk resimlerdeki mavi olan erkek 1-1.5 aylık son sayfadaki en usteki yüzü bize doğru bakan dişi deniz mavisi gibi olan ayrıca kuşların ikiside yerli belki dişide pakistan kırıklığı olabilir ondan kafası kucuktur.

Son düzenleme:
Benim kusu da ingiliz kirmasi diye biliyordum ustadlar yerli dedi. Benim kusta baya iri. Kafasida iri :)

Hollanda dediler alırken. Diğerinin pakistan olması ihtimali geliyor benim de aklıma arkadaşlar. Yorumlarınız için teşekkürler. maşallah mustafa bey kuşunuz çok güzelmiş

Bence çek kuş erkek 1 aylık civarı maşallah

Geri