petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırkla alakalımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve canımkuslarım tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. canımkuslarım

Muhabet kuşlarının baya bir ırkı var benim kuşumun gözleri kırmızı ırklamı alakalı yoksa hastalıkmı göz akıntısı felan yok sulanmada yok sadece gözü kırmızı korktum yazıyımdedim

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    aynen dedıgınız gıbı ırk ıle alkalı

3. canımkuslarım

saol içim rahatladı sabah iki kuşta durgundu kabarıyodu ilaç falan verdim düzeldi şimdide bana bakıyolar :)

4. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    erkekleri zor bulunan bır ırkdır resım koyarsanız daha ıyı olr gormuş oluruz kuşlarınızı

5. canımkuslarım

dişinin gözü kırmızı sadece ve boyu kısa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

Beyaz Olanın Tam net olmıyabilir (dişi )

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

sabah atarım uyansınlar uyuyo ikiside

6. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    masallah guzel kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

tuneklerınızı tahta ıle degıştırın aynaya da gerek yok zaten cıft kuşlarınız

7. canımkuslarım

çıkardım aynayı salıngaç takdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

bişey daha sörcam ışığı açınca erkek kuşum uyuyyodu birden açtı gözünü tüyünü kabarttı normalmı korktuğundanmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:36 -->-> Daha önceki mesaj 01:28 --

böyle kabarıyor hemen çektim

8. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    normal korkma uyuyankusu uyundarma :)

9. canımkuslarım

acaba en iyi vitaminle bit sipreyi hangisi durmadan kuşum silkeleniyoda

10. Tahsin ÖZDEN

en iyi diye bi durum söz konusu değil ilaçta asıl mesele dozundadır kafÎ miktarda verirseniz veya uygularsanız iyi sonuç alırsınız

11. canımkuslarım

şey bit spreyi zararlı oluyomuş konuyu okudum iyi bir marka fazla sorun yapmıyomuş vitaminin son kullanma tarihi geçti yenisini alcam onun için sordum

12. Tahsin ÖZDEN

aslında en güzel yöntem külleme yöntemidir sobadan arta kalan soğumuş toz külleri kuşunuzun içerisine girebilecek bi kaba koyarak kafesine yerleştirin haftada bir bunu yapın kuşunuz külün içine girip eşelenecek ve her yerini batıracak bir gün sonra da zorunlu banyo yaptırın parazitlerden kurtulur vitamine gelince tarih kontrolü yaptığınız iyi olmuş ve 8 saat sınırını aşmayın 0-4 aylık arası kuşlarda 2 günde 1, 8 saat suluğunda kalacak şekilde uygulayın 4 aylıktan büyük kuşlarda tüy dökümü hariç 4 günde 1 uygulayın tüy dökümü esnasında 4 aylıktan büyüklerde gün aşırı uygulayın

13. Yılmaz Ç.

Beyaz albino, sarı lutino. Irklarından dolayı gözleri kırmızı ve gayet doğal bir olaydır.

14. oguzhan_06

hastalıktan ziyade yorgun gibi çıkmış.

15. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Uykudan kalkıklarında olur kabarmalar hala uykusu varsa kabarık konumda kalır

Sayfayı Paylaş