Karadeniz Pet

ırkla alakalımı

• Konbuyu başlatan canımkuslarım
  • Başlangıç tarihi
C

canımkuslarım

Guest
Muhabet kuşlarının baya bir ırkı var benim kuşumun gözleri kırmızı ırklamı alakalı yoksa hastalıkmı göz akıntısı felan yok sulanmada yok sadece gözü kırmızı korktum yazıyımdedim

saol içim rahatladı sabah iki kuşta durgundu kabarıyodu ilaç falan verdim düzeldi şimdide bana bakıyolar :)

dişinin gözü kırmızı sadece ve boyu kısa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

kxxg.jpg

jhns.jpg

Beyaz Olanın Tam net olmıyabilir (dişi )

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

sabah atarım uyansınlar uyuyo ikiside

masallah guzel kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

tuneklerınızı tahta ıle degıştırın aynaya da gerek yok zaten cıft kuşlarınız

çıkardım aynayı salıngaç takdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

bişey daha sörcam ışığı açınca erkek kuşum uyuyyodu birden açtı gözünü tüyünü kabarttı normalmı korktuğundanmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:36 -->-> Daha önceki mesaj 01:28 --

1reu.jpg

böyle kabarıyor hemen çektim

acaba en iyi vitaminle bit sipreyi hangisi durmadan kuşum silkeleniyoda

şey bit spreyi zararlı oluyomuş konuyu okudum iyi bir marka fazla sorun yapmıyomuş vitaminin son kullanma tarihi geçti yenisini alcam onun için sordum

aslında en güzel yöntem külleme yöntemidir sobadan arta kalan soğumuş toz külleri kuşunuzun içerisine girebilecek bi kaba koyarak kafesine yerleştirin haftada bir bunu yapın kuşunuz külün içine girip eşelenecek ve her yerini batıracak bir gün sonra da zorunlu banyo yaptırın parazitlerden kurtulur vitamine gelince tarih kontrolü yaptığınız iyi olmuş ve 8 saat sınırını aşmayın 0-4 aylık arası kuşlarda 2 günde 1, 8 saat suluğunda kalacak şekilde uygulayın 4 aylıktan büyük kuşlarda tüy dökümü hariç 4 günde 1 uygulayın tüy dökümü esnasında 4 aylıktan büyüklerde gün aşırı uygulayın

Beyaz albino, sarı lutino. Irklarından dolayı gözleri kırmızı ve gayet doğal bir olaydır.

Uykudan kalkıklarında olur kabarmalar hala uykusu varsa kabarık konumda kalır

Geri