petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irklar arasındaki fark

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Toprak Akalın tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Irklar arasında sadece irilik, boy farkı falan var gördüğüm kadarıyla. Aradaki fiyat farkı sadece boydan mı yoksa daha pahalı türler daha mı zor üretiliyor?

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

2. m.ali güler

jumbo zaten iri ve gösterisli demek bunu üretmekte yerli gibi olmadığı icin biraz zor üretiliyor ve cüssesi ve kafa yapısına göre fiyatta artıyor...birde tepeli kuslar onlarda zor üretilip degerli kuslardır ...

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    boylarına tiplerine üretim derecelerine kanlarına soylarına vs. fiyat değişiyor :D

4. erdoanduran

ya beyler yerli 4 aylık bir erkek kuş aldım sonra evde canı sıkılmasın yalnız kalmasın diye eş aldım ama eş jumbo sorun olurmu sizce yerli ve jumbo eş olurlarmı çok iyi anlasıyolar

5. Abdurrahman CENGİZ

anlaşmışlarsa sıkıntı olmaz

6. erdoanduran

saolun hocam bilgi için tskr ederm . inş yavruda verirler sanırım bunun icin biraz beklemem gerekicek ama...

Sayfayı Paylaş