Karadeniz Pet

ırkları hakkında yardım

• Konbuyu başlatan Hakan Kuş
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan Kuş

Guest

Bu ikisi aynı ırktanmı ?

aralarında dişi varmı ?

üstekiler iri yerli altaki parçalılar da yerli fakat henüz küçükler gibi geldi 3.5 aylık gibi

besledığın kuşun ırkını öğrenmeye calısmak ırk ayrımı mı oluyo ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

üstekiler iri yerli altaki parçalılar da yerli fakat henüz küçükler gibi geldi 3.5 aylık gibi

teşekkürler

Kusura bakmayın. Anlamadığım bir konu ama ırkını öğrenmek ırk ayrımına girmiyor mu? Dediğim gibi anlamadığım ve öğrenmeye çalıştığım konular.

Irkını öğrenmeye çalışmak ile ırk ayrımı arasında ki fark nedir acaba? (Yanlış anlaşışmasın. Öğrenmek için soruyorum.)

yanlış ırkla eş yapmaya çalısırsan bırı dıgerını parcaladıgı zaman anlarsın kardeşim ben muhabbet kuşu bakmaya yenı başladım 2 takım aldım bı takım ufak dıyerı büyük

yanlış ırkla eş yapmaya çalısırsan bırı dıgerını parcaladıgı zaman anlarsın kardeşim ben muhabbet kuşu bakmaya yenı başladım 2 takım aldım bı takım ufak dıyerı büyük

kardeş jumbo erkek ile yerli dişi yada tam tersi farketmez sadece yavrular ufak olur bazısı büyük kan karışır kuşlar için sorun olmaz

Benimde muhabbet kuşu bakmaya başlayalı bugün 3 ncü günüm. Yani oldukça yeniyim bu hobide ve elimden geldiğince öğrenmeye çalışıyorum.

Geri