petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırkları hakkında yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Kuş tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Kuş

Bu ikisi aynı ırktanmı ?

aralarında dişi varmı ?

2. Akif GÜZEN

3. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    üstekiler iri yerli altaki parçalılar da yerli fakat henüz küçükler gibi geldi 3.5 aylık gibi

4. Hakan Kuş

besledığın kuşun ırkını öğrenmeye calısmak ırk ayrımı mı oluyo ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

teşekkürler

5. Akif GÜZEN

Kusura bakmayın. Anlamadığım bir konu ama ırkını öğrenmek ırk ayrımına girmiyor mu? Dediğim gibi anlamadığım ve öğrenmeye çalıştığım konular.

Irkını öğrenmeye çalışmak ile ırk ayrımı arasında ki fark nedir acaba? (Yanlış anlaşışmasın. Öğrenmek için soruyorum.)

6. Hakan Kuş

yanlış ırkla eş yapmaya çalısırsan bırı dıgerını parcaladıgı zaman anlarsın kardeşim ben muhabbet kuşu bakmaya yenı başladım 2 takım aldım bı takım ufak dıyerı büyük

7. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş jumbo erkek ile yerli dişi yada tam tersi farketmez sadece yavrular ufak olur bazısı büyük kan karışır kuşlar için sorun olmaz

8. Hakan Kuş

bak bişey daha öğrendık ama bence her ırkı bırbıryle vurmak daha iyi

9. Akif GÜZEN

Benimde muhabbet kuşu bakmaya başlayalı bugün 3 ncü günüm. Yani oldukça yeniyim bu hobide ve elimden geldiğince öğrenmeye çalışıyorum.

Sayfayı Paylaş