Karadeniz Pet

Irkları ve Cinsleri Nedir ?

• Konbuyu başlatan Yasin Ylmz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin Ylmz

Guest
Merhaba 1 hafta arayla 2 adet muhabbet kuşu yakaladım,dışarıda serçelere takılmış uçuyorlardı,sonra ikisinede kafes aldım ayrı ayrı koydum,evde çok iyi anlaşıyorlar ama mavi olan sarı olanı kafesine almıyor,kafesin dışında kankalar öpüşüyorlar uçuyor vs.Evi çok pislettikleri için eşim istemiyor,cinsini öğrenip besleyecek birisine vereceğim.Yorumlarınız için teşekkürler
1jQONN.jpg
kZNdEq.jpg

]
Z2bo10.jpg
[/IMG]http://i.hizliresim.com/Bop79j.jpghttp://i.hizliresim.com/Z2bo10.jpg
onD4zo.jpg
lBa5zl.jpg
V2qWyq.jpg
nY80G1.jpg
vY1WoO.jpg
Bop79j.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hızlıresım.com gır oraya fotoyu yükle ordan konu ıcıne yapıştır uzantısını forum ıcın yazıyor

Konuyu düzeltiyorum ama başlığı düzenleme yeri yok

Düzeltme yapılmıştır.

Sarı erkek yavru, dişi mavi olan dişi çok güzel vermeyin bence :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mavi olan yenikentte berberde oğlumun traşının bitmesini bekliyorduk kızımla dışarıda,kuş geldi kızımın saçına kondu,1 hafta sonra sarı olan serçelerle uçuyordu iğde ağacına kondu yanına gittim elimi uzattım geldi sonra tuttum sıkıca elimi ıstırdı onada bi kafes aldım besliyorum,maviye elimi şıklatıyorum kafese giriyorparmağımı uzatıyorum geliyor dışarı çıkartmamı istiyor,sabahları işe gideceğimi biliyorlar ötüyorlar çıkartınca bi mutlular ki sormayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:21 --

Hayat paylaşınca güzel bence :)

O kuşları paylasmayinda :D çok güzel kuşlar vermeyin bence :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok beğendiysen sanada veririz kardeşim ayıpsın :) abi ben kuştan anlamam güzel diyosunda 0312 207 17 13 gsm : 0536 023 74 78 bi çağrı atda 2 şey soracağım

Mavi olan dişi, diğeri erkek.. dişiler kafeslerini benimse, evcimen olurlar.. kafeslerini paylaşmayı sevmezler..vıcırdar durmadan biri yaklaşınca :)

Arkadaşlar satmaktan vazgeçtim ikisinide hediye edeceğim inşallah kıymet bilen kafeste tutup sıkmayan birine gider,0536 023 74 78 yasin yılmaz

Hayırlı olsun yeni sahiplenecek kişiye,

Güzel kuşlar vericeğiniz kişiyi lütfen iyi seçin :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

mavi kuşun dişi kızışmış sarı kuşundan büyük sarı kuşunda erkek ve yavru

merhaba yasin bey eğer kuşları vermediyseniz yarın yenikent de olacağım isterseniz alabilirim?

Geri