Karadeniz Pet

ırkları ve yaşları nedır ?

Umut SON

Meraklı Üye
Muhabbet kuşlarima yuvalik katicam ama yaslarini bilmedigim icin katmiyorum yardim ederseniz sevinirim Maşallah demeyi unutmayin

1.5 yaşlarındalar gibi yuvalık takın sorun olmaz..

Yuvalığı vs boşver hayvanın tırnakları çok uzamış bir el atıver :D

Tesekkuler yarn takicamvyuvaligi tirnagini kesmek istmeiyorum cunki tahta tunekler zamanla tirnaklari aşindiryor .d

Mantkli olabilir yarn yaparim da IRKLARI hakkinda bilginiz yokmu acaba

kafes sanırım duvara monteli kış ayında dikkat edin duvardan soğuk alıp hasta olmasın

gözler kırmızıysa lütino kuşlar :) ama erkek küçük gibi geldi gözüme alın çizgileri silinmemiş daha :)

Son düzenleme:
Aynen duvara monteli ona dikkat etidecgm tesekkur ederim kardesim gozleri kirmizi her ikisininde cekoslavak olma ihtimali dusuk cunki biraz iriler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

Güncel ! Güncel !

Cok guzel df ler. Kırıklar bu arada. Hep diyorum cek ingiliz hollanda gibi ayrımlara pek gitmiyorum ben. Ayrıca dikkatimi cekti. Tuneklerib ikisi de koseli galiba. Birisini (usttekini) yuvarlakla degistlrsen daha iyi olur. Ayrıca sulugu yemligi mamalıgı alttaki tunege gore ayarlamak her zaman daha iyidir. Kusları harrketlendirir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Bir de tunekler cok altlı ustlu olmus birini kafesin onune birini arkasına yakın takın

Cok tessrkur ederim dediklerinizi uyguladim

Bu arada fotolara tekrar baktım. Bir tanesi df digeri spangle.. kusların rengi bu soylediklerim.