petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irkları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysetursak tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

Uzun süre önce aldığım kuşlarımın ırklarını merak ediyorum. Dişiyi aldığım kafeste Hollanda ırkı kuşlar vardı bu yüzden dişinin Hollanda ırkı olabileceğini düşünüyprum. Erkekte yerli gibi geldi. Fakat ırklara pek hakim değîlim. Bilenler yardımcı olursa sevinirim [​IMG]

2. kenan

kenan Guest

Dişi hollanda ama erkek yerli bu iri güzel dişiye böyle bakımsız küçük bi erkek olmamış :)

3. Aysetursak

Olmadığını biliyordum fakat dişim kendisi onu seçti :) :) ben de huyu güzel olsun dedim aldım :) erkeğin adını da çirkin koyduk zaten :D

4. kenan

kenan Guest

Boşuna demiyolar allah çirkin bahtı versin diye :D :D

5. Mana

Mana Guest

Çirkin değil yaaaaa bütün kuşlar güzeldir :)

6. Aysetursak

Tabi ki ben de çok seviyorum :) ama güzellikten daha çok sevimlilik kavramı kullanıyorum :)

7. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    güzellik yarışması olursa ekle erkek kuşuda oyumu ona vericem çirkin diyenlere inat :)

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Karar sizin ama bence o erkeğinizi değiştirin , Dişiniz çok güzel ve tabiri caizse heybetli kuş , o yüzden bu şekilde uyum sağlayacaklarını pek sanmıyorum.Tabii bu şahsi fikrimdir.

Karar sizin.

9. Aysetursak

Birbirlerine çok alıştılar biri farklı bi odaya uçtuğu zaman diğeri kıyameti koparıyor çığlık çığlığa :) şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum ama belki uzun bi süre sonra ikisi için de farklı birer eş alabilirim :D

Sayfayı Paylaş