Karadeniz Pet

Irkları

• Konbuyu başlatan Aysetursak
  • Başlangıç tarihi
A

Aysetursak

Guest
Uzun süre önce aldığım kuşlarımın ırklarını merak ediyorum. Dişiyi aldığım kafeste Hollanda ırkı kuşlar vardı bu yüzden dişinin Hollanda ırkı olabileceğini düşünüyprum. Erkekte yerli gibi geldi. Fakat ırklara pek hakim değîlim. Bilenler yardımcı olursa sevinirim
tc792.jpg

tc7d8.jpg

Dişi hollanda ama erkek yerli bu iri güzel dişiye böyle bakımsız küçük bi erkek olmamış :)

Olmadığını biliyordum fakat dişim kendisi onu seçti :) :) ben de huyu güzel olsun dedim aldım :) erkeğin adını da çirkin koyduk zaten :D

Tabi ki ben de çok seviyorum :) ama güzellikten daha çok sevimlilik kavramı kullanıyorum :)

Karar sizin ama bence o erkeğinizi değiştirin , Dişiniz çok güzel ve tabiri caizse heybetli kuş , o yüzden bu şekilde uyum sağlayacaklarını pek sanmıyorum.Tabii bu şahsi fikrimdir.

Karar sizin.

Karar sizin ama bence o erkeğinizi değiştirin , Dişiniz çok güzel ve tabiri caizse heybetli kuş , o yüzden bu şekilde uyum sağlayacaklarını pek sanmıyorum.Tabii bu şahsi fikrimdir.

Karar sizin.

Birbirlerine çok alıştılar biri farklı bi odaya uçtuğu zaman diğeri kıyameti koparıyor çığlık çığlığa :) şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum ama belki uzun bi süre sonra ikisi için de farklı birer eş alabilirim :D

Geri