Karadeniz Pet

ırkları

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
Arkadaslar yerlilere göre daha büyük duruyor. sizce ırkı nedir ?
Erkek yavru
tunb7.jpg

tuncu.jpg

buda yerli galiba ?
dişi yavru
tv2ku.jpg

tv2mk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Konu güncelll

Son düzenleme:
anlasam keşke yardımcı olmak isterdim :) çok tatlılar erkek olan özellikle bakışlara bak yakışıklının :D

denizlide ki petshoplardan aldıysan çoğunluğu kırık. erkek te kırık daha çok çek kırığına benziyor. dişi yerli olabilir.

bende denizlide atlantisten aldım. erkek ing-çek kırığı ama çekten daha çok almış dişi tam bi yerli boyut ve kafa tipi olarak.

atlantisten aldığıma pişman oldum ancak sevdiğimden kuşları değiştiremedim özellikle dişi erkeğin yarısı kadar ama alıştılar birbirlerine.

denizlide kuş alınacak yerler elit petshop bide saltak caddesinin en başında ki petshop onları sonradan keşfettim güzel ingiliz ve kırıkları var.

çok uzun oldu bence erkek çek kırığı dişi yerli :)

Irklarini anlamam ama bence ikisinde masallahi var gule gule buyutun

denizlide ki petshoplardan aldıysan çoğunluğu kırık. erkek te kırık daha çok çek kırığına benziyor. dişi yerli olabilir.

bende denizlide atlantisten aldım. erkek ing-çek kırığı ama çekten daha çok almış dişi tam bi yerli boyut ve kafa tipi olarak.

atlantisten aldığıma pişman oldum ancak sevdiğimden kuşları değiştiremedim özellikle dişi erkeğin yarısı kadar ama alıştılar birbirlerine.

denizlide kuş alınacak yerler elit petshop bide saltak caddesinin en başında ki petshop onları sonradan keşfettim güzel ingiliz ve kırıkları var.

çok uzun oldu bence erkek çek kırığı dişi yerli :)

erkegi elitten aldim disiyi amazondan aldgm bi kuşla degstim. mecbutiyetten amazondan aldm yani .d
insallah biraz gelisir disi :) rengi guzel geldi onunda :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:12 -->-> Daha önceki mesaj 08:42 --

Irklarini anlamam ama bence ikisinde masallahi var gule gule buyutun

tesekkurler :)

erkegi elitten aldim disiyi amazondan aldgm bi kuşla degstim. mecbutiyetten amazondan aldm yani .d
insallah biraz gelisir disi :) rengi guzel geldi onunda :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:12 -->-> Daha önceki mesaj 08:42 --

tesekkurler :)

bugün yeni bir yer keşfettim hatta çok güzel bir dişiyi ayırttım :) spangle ama rengi görmen lazım.

petsopdan aldiğisan çek olabiliyor dostum. cok tatlilar

Geri