Karadeniz Pet

İş Aramaktayım Hadi Hayırlısı..

kaan1903

Meraklı Üye
Üni bitti atama olmadı. Hadi hayırlısı diyerek , atamadan yavaş yavaş umudu keserek atanamayan öğretmen olarak iş arama olayına yavaş yavaş girmiş bulunmaktayım
Hayırlısı ve Kısmet diyerek başlığıda açıp içimi döktüm :)

Şimdiden allah hayırlı bi iş nasip etsin diyelim :)

askerlik ne durumda hepimiz aynıyız siz gene dershanelerde iş bulabilirsiniz

kardeşim iş olarak sadece devlet kapısında bakma bırcok dershane devlet kadar iyi maas vermese de iyi bir maas veriyor tabı kı keske tum ogretmenler hemen atansa ama burada olmuyor ıste hayırlısıyla bulursun bir yerden iş Allah bi yerden kapı acar elbet sıkma canını

Şimdiden allah hayırlı bi iş nasip etsin diyelim :)

Allah razı olsun , teşekkür ederim

hadi hayırlısı bakalım

Teşekkürler hocam :)

askerlik ne durumda hepimiz aynıyız siz gene dershanelerde iş bulabilirsiniz

Dersaneler kapanıyor hocam ve ben uzun süreli düşünüyorum dersaneler sezonluk çalştırıyor .. Öğretmenlik dışı olcaktır büyük ihtimal hayırlısı bakalım

dershaneler kapanmıyor aslında sadece isim degiştiriyorlar ama yaz ayında maas vermıyorlar yıne

kardeşim iş olarak sadece devlet kapısında bakma bırcok dershane devlet kadar iyi maas vermese de iyi bir maas veriyor tabı kı keske tum ogretmenler hemen atansa ama burada olmuyor ıste hayırlısıyla bulursun bir yerden iş Allah bi yerden kapı acar elbet sıkma canını

Allah razı olsun sağolun..Temennileriniz için de ayrıca teşekkür ederim.
Dersanelerin kapanma durumundan dolayı sıcak bakmıyorum, uzun süreli bir iş düşünüyorum.Büyük ihtimal öğretmenlik dışı olacaktır zaten hayırlısı nasip ve kısmet işi..Bizimde biryerlerde yiyecek ekmeğimiz bekleyen bir kısmetimiz vardır elbet

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Bir iş görüşmem var sizce takım elbiseyi giymeli miyim? (Not : Sıcaklık 45 derece civcarı ) :)

Son düzenleme:
kısakollu beyaz gömlek giy git sorun olmaz

sıcak dedıgın nedır kı alt tarafı bı kez gıdıp o ısı kıvırman lazım :D