petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal ama hareketli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Seda Kurşunlu Çal tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Seda Kurşunlu Çal

Arkadaşlar kuşum yaklaşık 1 aydır resmen çiş yapıyor arada tek tük katı kaka yapıyor gerisi ılık su... kuş çok hareketli. genel durumu hiç değişmedi. uçuyor ötüyor.. tüm davranışları aynı. bu yüzden başlarda önemsemedim ama bu ishal durumu sürüyor. evdeki çiçekleri yiyor yeşillik olarak. kuşum 8 aylık. geldiğinden beri evdeki barış çiçeğinden başka bi yeşillik yemedi. çiçeği kaldırdım marul verdim maydanoz verdim yemedi. taze dalından yemeyi seviyor. ben de çiçeği ona verdim binevi. ondan olabilir mi diye düşünüyorum bazen ama öyle olsa daha önce de olurdu. sorun ne olabilir acaba?

2. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benimkide sürekli su yapar. Yem dışında tek yediği DIŞKI. bi dikkat edin sizinkide yiyosa ondandır

3. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Çiçek yemesi tehlikeli, zehirlenmiş olabilir. Dışkı yemesi de tehlikeli, iç parazitlere davetiye çıkarır. Engel olmasınız, umarım ciddi bir zarar görmemiştir. Bir veterinerle görüşmeniz iyi olur.

4. Seda Kurşunlu Çal

dışarıdaki oyun alanının altında gazete serili o gazetedeki dışkıları yiyordu galiba. gazeteyi değiştirdim sanki katılaştı biraz...

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    evdeki süs bitkilerinin çoğunun yaprakları zehirlidir yemesine izin vermeyin. Gazete vs de zararlıdır uzak tutun

Sayfayı Paylaş