petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal hakkında lütfen yardım edin..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dmlers tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. dmlers
    Gizli

dmlers Guest

öncelikle herkese merhaba pazartesi günü 2 tane 28 günlük jumbo kırması muhabbet kuşu aldım çok evcimen ,canayakınlar hemen alıştık birbirimize. fakat bir sorunum var ikiside devamlı ishal oluyo aradan biraz zaman geçiyor ve ikiside düzeliyo sonra yine ishal oluyolar 2 gündür bu şekilde devam ediyor. dün haşlanmış patates yedirmeye çalıştım fakat yemediler. bugün de mama yaptım onlara biraz yediler. yemlerini devamlı yiyorlar zaten. suluklarına ise b vitamini , karışık vitamin ve ishal ilacı koydum. acaba diyorum yavru oldukları için mi bu ishal çünkü uyku moduna girmedikleri sürece kabarmıyolar bi tanesi hafif kabarıyo gibi oluyo ama genelde normaller. ve kafesin içinde ara ara boğuşuyolar çok hareket ediyolar beni gördüklerinde kafesten çıkmak istiyolar kapısına geliyolar. hani hasta olduklarını pek düşünmüyorum acaba sizce ne olabilir? ne yapabilirim?? eski kuşumu 1 ocakta kaybettim kendimi çok kötü hissettim.2.5 ay boyunca hastaydı ne yaptımsa iyileştiremedim şimdi bu küçük yavruları büyütmeye çalışıcam umarım birşey olmaz çok korkuyorum .

2. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    Petshoplarda ilac var alınnn

3. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2 çay kaşığı keçiboynuzu tozunu kaynatıp ılıtıp sulukarına koyun.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Eve yeni gelen kuşlarda ishal veya ishale benzer dışkı olabiliyor aspur verin gözlemleyin ortam değişikliğindense birkaç gün içersinde normale döner

Sayfayı Paylaş