Karadeniz Pet

ishal hakkında

cankuş can

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar ben kuşumu bugün aldım fakat kakası popo kısmına yapıştı ve şimdi de ishal bunun sebebi nedir? İnternette araştırmama göre ölme ihtimali varmış. Beni bilgilendirirseniz sevinirim çünkü baya acemiyim :)

Cankuş foruma hoş geldin.
Geçmiş olsun. Ortam değişikliğine bağlıdır büyük ihtimalle ishal olması.
Konu açmadan önce forumdaki konulları arasan merak ettiklerin hakkında pek çok cevaba ulaşacaksın. Yukarda "arama" var. Yaz oraya "ishal" sana 500 sayfa bilgi gelsin.

Herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar ben kuşumu bugün aldım fakat kakası popo kısmına yapıştı ve şimdi de ishal bunun sebebi nedir? İnternette araştırmama göre ölme ihtimali varmış. Beni bilgilendirirseniz sevinirim çünkü baya acemiyim :)
Forumumuza hoş geldin. Levent Abinin de dediği gibi arama kısmına ihtiyacın olan kelimeyi girersen bilgiler önüne gelecektir. Bir de resim ekleme şansın varsa kuşa bir bakalım. Eğer ishalse aspur verebilirsin yem olarak. Pirinç lapasının suyunu suluğa koyabilirsin. Patates haşlayabilirsin. İlaç olarakta ben reflor 250 kullanıyorum. Etkisi var. Geçmiş olsun.

hoş bulduk teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. İshal durumu geçti fakat kakası popo kısmına yapışmış durumda böyle şeyler normal mi ?

Geri