petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cankuş can tarafından 5 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. cankuş can

cankuş can New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar ben kuşumu bugün aldım fakat kakası popo kısmına yapıştı ve şimdi de ishal bunun sebebi nedir? İnternette araştırmama göre ölme ihtimali varmış. Beni bilgilendirirseniz sevinirim çünkü baya acemiyim :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Cankuş foruma hoş geldin.
    Geçmiş olsun. Ortam değişikliğine bağlıdır büyük ihtimalle ishal olması.
    Konu açmadan önce forumdaki konulları arasan merak ettiklerin hakkında pek çok cevaba ulaşacaksın. Yukarda "arama" var. Yaz oraya "ishal" sana 500 sayfa bilgi gelsin.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Forumumuza hoş geldin. Levent Abinin de dediği gibi arama kısmına ihtiyacın olan kelimeyi girersen bilgiler önüne gelecektir. Bir de resim ekleme şansın varsa kuşa bir bakalım. Eğer ishalse aspur verebilirsin yem olarak. Pirinç lapasının suyunu suluğa koyabilirsin. Patates haşlayabilirsin. İlaç olarakta ben reflor 250 kullanıyorum. Etkisi var. Geçmiş olsun.

4. cankuş can

cankuş can New Member

Beğenileri:
    0
    hoş bulduk teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. İshal durumu geçti fakat kakası popo kısmına yapışmış durumda böyle şeyler normal mi ?

Sayfayı Paylaş