petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ishal icin acil ilac onerisi lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Pasa89 tarafından 10 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    2 kusumda ishal oldugunu farkettim. Patates pilav hasladim ama hala tuyleri kabarik durumu kotu gorunuyor. Petshoplardan aldigim ilaclardan daha once fayda gormemistim. Tecrube edip Ilac tavsiye edecek var mi arkadaslar?

2. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Aspur verin.
    Suyuna elma sirkesi koyun.
    Yapabilirseniz patatesi haşlayıp pirincin suyu ile mama kıvamına getirip kursağa direk basabilirsiniz.

3. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Patatesi ve pirinci direk verdim aspur da zaten sürekli veriyorum ise yaramadi farketmekte gec kaldim sanirim

4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Yarar yarar.Siz şimdi suyuna elma sirkesi koyun.Önünde sadece aspur ve yem kalsın.Mama,yeşillik gibi ürünler olmasın.Onda muhtemelen iç parazit vardır.
    Kuşların fotoğrafını ve dışkıyı paylaşırsanız burdaki üstadlar daha rahat yardımcı olabilir.

Sayfayı Paylaş