petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal için avisol

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve agalpeger tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. agalpeger

agalpeger Guest

Merhaba arkadaslar muhabbet kusum ishal oldu avisol damlatma süspansiyonu vitamin kullanıyorum sizce faydası varmı

2. Mücahit ÇOLAK

Faydası Oluyor Evet Ama Bana Göre Geç Fayda Ediyor.

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    avisol vitamindir.sen avidiare alcaktın

4. Mücahit ÇOLAK

Özür Dilerim Düzeltiyorum Uğur Bey'in dediği gibi avisol vitamindi. Avideare alınmalı. Şuan bende kullanıyorum bizim kerata da ishal. Oruç kafaya vurdu kusura bakmayın :)

#4 Mücahit ÇOLAK, 24 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Temmuz 2014
  5. agalpeger

agalpeger Guest

avideare yi önerirmisiniz

6. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    daha iyileri var ama 25 liranın aşağısında bulamazsın.ucuz etin yahnisi hesabı.ben bunu hiç kullanmadım.seranın ishal ilacını kullanmıştım iyi gelmişti.kullanan arkadaşlar vardır mutlaka.

#6 Uğur DOĞAN, 24 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 24 Temmuz 2014
  7. Mücahit ÇOLAK

Kalitesi bilindik bir marka almanız iyi olur ishali atlattıkdan sonra da avisol verirsiniz vücuda takviye olarak. Şuan kullanıyorum ben, 2 gündür. 7 güne kadar geçireceği yazıyor. Hemen alamam derseniz suluğuna çay kaşının ucu kadar Türk kahvesi koyun.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. avisol ishal