Karadeniz Pet

ishal ilacı tavsiyeleriniz !

uğurbahçeli

Meraklı Üye
Yeni aldığım kuşum isal dışkısı sulu ve açık yeşil ishal ilacında hangi markayı önerirsiniz acaba kullanan sonuç alan varsa paylaşabilirmi bu arada haşlanmış patates verdim yemedi suyuna kahve karıştırdım biraz sizlerden gelicek tavsiyelere göre sabah ilaç alıcam son olarak diğer kuşuma bulaşma ihtimali vs. Varmı

Suyuna 4 damla limon suyu katın 3 günde geçer

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:
Ben mavi sel isadur aldım dışkı cok suluydu suluguna 3 damla damlatıyorum suyunuda2 gunde. Degıstırerek orta ılık su ıle 4 gunde gecti insallah geçer senınkıde

Ben mavi sel isadur aldım dışkı cok suluydu suluguna 3 damla damlatıyorum suyunuda2 gunde. Degıstırerek orta ılık su ıle 4 gunde gecti insallah geçer senınkıde

Mavi sel isadur ilacın ismi tam olarak bumu acaba birde petshoplarda mı bulunur eczanemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Mavi sel isadur ilacın ismi tam olarak bumu acaba birde petshoplarda mı bulunur eczanemi

Maxisol isadur galiba teşekkür ederim selamlar..

Ben toptancıdan almıştım petsholarda var ismi dediğin gıbı karıştırdım insallah bulur tedavıye bı an once başlarsın fıyatıda cok ucuz

Aynen.Diazyme 256 probitiyoriktir.Aklınıza gelmeyen hastalıklara bile iyi gelir.Ne idüğü belirsiz ilaç vermeyin.Haftada 2-3 kez diazyme 256 katın suluklarına.

Aynen.Diazyme 256 probitiyoriktir.Aklınıza gelmeyen hastalıklara bile iyi gelir.Ne idüğü belirsiz ilaç vermeyin.Haftada 2-3 kez diazyme 256 katın suluklarına.

Pet shplarda vardır herhalde dimi teşekkürler bu arada sağolun zaman ayırdığınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

dyazem 256 kullan kesin çözüm

Sağolun teşekkürler sabah alıcam inşallah

benim kuşumda ishal oldu :( avisol den 25cc ve avidiare dende 25cc suyuna koydum.umarım en yakın zamanda iyileşir.

ilacı vermeden önce kuşu biraz susuz bırak ki kana kana içsin, kuş zaten hasta pek içmeyebilir

Pardon eksik yazmışım suan düzenledim :) limon suyu olacak o

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hocam ne yaptın sen ya kuş daha cok ıshal olur kesınlıkle lımon suyu verılmez ıshal kuşa ayrıca lımon zayıfladır yagları eritir.ben oyle bılıyorum ama siz bılırsınız yinede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

aspur verın kuşa ve bebe bisküvisi ılk başda hemen ilaç kullanmayın bunları kullanın gecmez se daha sonra ilaca gecin

Geri