petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal İlacı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akın1903 tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

İshal ilaci aldım Avidiare suya karıştırdım içmiyo yemine karıştırdım bişey olurmu ?:confused:

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    yeme karıştırıldığını bilmiyorum ama suyuna karıştır kutu da ne kadar yazıyosa o içer sen merak etme ishal için yulaf ve aspur verin patates haşlayıp yedirin

3. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    merak etme içer çünkü ishal kuş suyu çok tüketir.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İshal kuslar istahtan kesiliyo genelde. Yemi az tüketirler. Ben agızdan 2 damla veriyorum

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    ishal de nasıl bir ishal yeşillik ymesine dayalı bir ishalmi üşütme kaynaklı bir ishal mi mikrobik bir ishalmi dogru teşhis dogru ilaç kullanımı her zaman faydalıdır. suyunu 4 saat kadar çıkartın vermeyin kuş susasın iyice sonra ilaçlı suyu verin içecektir. yalnız hangi tür ishal onu bilmekte fayda var popo kısmı temizmi kuşun dıkçısı nasıl. mikrobik ishalin agır bir tedavi süreci var ve mikrobik ishalde gereken ilaçlar vs. verilmezse kuşun yaşaması mucize,

Sayfayı Paylaş