petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal mi, lütfen bakın :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve GözdeŞen tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. GözdeŞen

GözdeŞen New Member

Beğenileri:
    0
    birkaç gündür yeşilimsi dışkı yapıyor ve beyazımsı bir su var dışkıda. daha demin yatağımın başlığında duruyordu ve dışkı yapınca aktı yatağa doğru. dışkıları kuruduktan sonra yeşilimsi bir renk veriyor, sizce ishal mi? :( ishal ilacım var ama değilse boş yere vermek istemiyorum. :(

[​IMG][​IMG]

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Son birkaç saat içinde, midesini bozacak tarzda yeşillik veya herzamankinden farklı birşey yedirdiniz mi? Midesini bozmuş kuşun.

3. GözdeŞen

GözdeŞen New Member

Beğenileri:
    0
    hayır, yedirmedim. :(
    nasıl geçer peki? halsiz de değil oynuyor ama gene de endişeleniyorum.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ishal diye hemen ilaç vermeyin, ishalde 2-3 gün bekleyin.. kendiliğinden düzelmezse, petshoptan sade kanarya yemi (aspur) alın yedirin kuşunuza, bunun dışında haşlanmış patates yiyorsa, ishalini keser. Öncelikle gözlem yapın, yediği birşey dokunmuşsa 1 gün geçmeden düzelir.

5. GözdeŞen

GözdeŞen New Member

Beğenileri:
    0
    aldığım yer bana kuş kumu verdi ama yemiyor, hep yem yiyor. ondan olabilir mi?
    aspur yok ben de, alayım yarın çıkıp. geçer mi aspur yerse?

#5 GözdeŞen, 3 Haziran 2014
    Son düzenleme: 3 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş