petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Lütfen sadece kesin bilgi verebilecek arkadaşlar yazsın.Kuşum çok su içiyor çokta yem yiyor su içmesinden kaynaklı olarak mı böyle dışkısı yoksa ishali mi var? Suluguna aşık şu aralar çok su içmesi ondan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Yardımcı olabilir misiniz

2. Frate

Frate Guest

kardeş net değil foto ama bendede oldu daha yenı olduysa hemen yarım çay kaşığı turk kahvesi koy suyuna 8-10saat dursun yarına keser buyuk ıhtımal

3. Sinan Altın

Ama çok su içiyor o kadar kahveli su zarar verir mi bilemiyorum

4. Muratefil

Muratefil New Member

Beğenileri:
    0
    Kahve miktarını azalt o zaman sıvı alması dogal vıcudu sıvı kaybediyor

5. Sinan Altın

Ama sulugunu eşi sanıyor ona yem kusuyor.Ona kafa sallıyor, ötüyor.Sürekli su içmesini ondan sanıyordum.

6. blacksun

blacksun Guest

resim cok net degil ama bence kusun ishal suyuna kahve katmıyorsanızda mama yapın içinede haslanmış patates rendeleyin

7. Sinan Altın

Daha net bir resim koydum.İshal ilacı da var avimet-k ilac mı veriyim yoksa kahve mi katayım suyuna

8. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ilaç verceksen veterinere git sulfamazettin al.suluğun 4te 1 rine 2 damla damlat

9. Sinan Altın

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    meyve sebze verme

11. Onur TEKİN

kahve yöntemini ilk defa duydum.

Sayfayı Paylaş