Karadeniz Pet

İshal mi?

• Konbuyu başlatan simaykahraman
  • Başlangıç tarihi
S

simaykahraman

Guest
Merhaba.Kuşumun ishal olduğunu düşünüyorum.Resim yükledim.Sizde fikir belirtirseniz sevinirim.Avisol ve avidiare kullanıyorum ikisindende 25ml suyuna koyuyorum ve suyunu hergün değiştiriyorum.İlaç kullanmaya başlayalı 2 gün oldu.Sizce doğru yapmışmıyım?? Ayrıca yem yiyor.Su içiyor iştahı kesik değil.Fakat bugün kusacakmış gibi kafasını sallıyor fakat kusmuyor.Sadece bir kere omzumda kustu sabah 5-6 tane yem çıktı toplu halde ve bazıları koyu renkti.Gündüz oyunda oynadı aslında keyifli gibide fakat emin olamıyorum lütfen yardımcı olun..
Gnp0XV.jpg

bence ishal hocam yaptıgınız tedavıye devam edın pırınc suyunu da deneyebılırsınız 3-4 gune gecmez ıse veterınere goturmenızı tavsıye ederım geçmıs olsun

Kuşunuzu sıcak tutun, yeşillik veriyorsanız bir süre vermeyin, yem olarak kanarya yemi (aspur) verin.

Bugun aspur aldim yedi yememezlik yapmadi cok sukur ilac tedavisinede devam ediyorum umarim en yakin zamanda duzelir

Avidiare diye bir ilaç var çok etkili benim kuşumda da ishal vardı suyuna belirtilen miktarda koyduk kuşumuz sağlığına kavuştu (=

Bende avidiare kullaniyorum avisolle karistirip bugunde demlenmis cay verdim sirf cayin demini icti biraz umarim iyilesir daha bi gelisme yok sanki :(

kusunuz ishal olmus ilaclarin yani sira haslanmis patates de verebilirsiniz ilac tedavisinden sonra bi sürede vitamin verin yesillik vermeyin daha cok ishal olun iyilesince verin yesillikleri :)