Karadeniz Pet

İshal mi?

• Konbuyu başlatan Erdi Betis
  • Başlangıç tarihi
E

Erdi Betis

Guest
Merhabalar 5 gün öncesinde erkek kuşuma bir eş aldım kafeslerinde herşeyleri mevcut ve iyi anlaşıyorlar kavga etmiyorlar kısa süreli küçük tartışmalar hariç :) Ancak erkek kuşum eş aldıktan sonra ishal olmuş gibi geldi bana katı ve sıvı dışkı bırakıyor ne tam sıvı ne de tam katı sizce kuşum eş almamdan dolayı strese girmiş olabilir mi ve bu ishale yok açar mı eğer ishalse ne gibi bir çözüm önerirsiniz

Kuşlar stres yapabilir ama kuşta kabarma iştahsızlık varmı resim olaydı iyiydi

Herhangi bir kabarma iştahsızlık durgunluk vs. yok ancak dışkısının öle olması kafama takıldı bu akşama kadar resim atıcam peki teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

Resimler ;
P3LBW9.jpg

DXN90v.jpg

4mB8JA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana da ishal değil gibi geldi.İshal benzeri hastalıklar da vardır.İshal olan kuşta iştahsızlık, yorgunluktan dolayı sürekli olarak kafasını arkaya alarak uyuma ve kabarık durma gibi belirtiler vardır.Bunların hiçbiri kuşunuzda yok gördüğüm kadarıyla.Yukarıda da dediğim gibi ishal benzeri bir hastalıkta olabilir ama bana pek hasta gibi gözükmedi.Kuşunuza haşlanmış patates verebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ediyorum değerli cevaplarınız için iyi akşamlar