petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal oldu yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Shewolf00 tarafından 30 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum tunekte zor duruyo yemde yediremiyoru ishal oldugu icin.nasıl besleyebiirim onu yardim edin yoksa acliktan olecek

2. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Resim koysan iyi olur. Hiç olmadı şırınga ile içine ishal ilacı koyup yedırebılırsın. Veteriner varsa götür. Yoksa elini çabuk tutsan iyi olur.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Elle besleme yapman gerek.Eğer size alışıksa eczanden alcağın bir şırınga yardımıyla beslebilirsin.
    Eğer alışkın değilse mecbur elle besleme aparatı alıp,onu açlıktan kurtarmalısın.

4. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0

Dun geceden beri neoterramisin veriyorum.yemi cok az yiyor.siringanin icine ne koyup besleyecegim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Yardiminizi bekliyorum

#4 Shewolf00, 30 Mart 2016
    Son düzenleme: 30 Mart 2016
  5. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    İnternette mama tarifi bulabilirsin ancak içine şekerli şeyler koymanı önermem. Bisküvi gibi.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş