Karadeniz Pet

İshal oldu yem yemiyor

Shewolf00

Yeni Üye
Kusum tunekte zor duruyo yemde yediremiyoru ishal oldugu icin.nasıl besleyebiirim onu yardim edin yoksa acliktan olecek

Resim koysan iyi olur. Hiç olmadı şırınga ile içine ishal ilacı koyup yedırebılırsın. Veteriner varsa götür. Yoksa elini çabuk tutsan iyi olur.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elle besleme yapman gerek.Eğer size alışıksa eczanden alcağın bir şırınga yardımıyla beslebilirsin.
Eğer alışkın değilse mecbur elle besleme aparatı alıp,onu açlıktan kurtarmalısın.

Resim koysan iyi olur. Hiç olmadı şırınga ile içine ishal ilacı koyup yedırebılırsın. Veteriner varsa götür. Yoksa elini çabuk tutsan iyi olur.

Elle besleme yapman gerek.Eğer size alışıksa eczanden alcağın bir şırınga yardımıyla beslebilirsin.
Eğer alışkın değilse mecbur elle besleme aparatı alıp,onu açlıktan kurtarmalısın.

Dun geceden beri neoterramisin veriyorum.yemi cok az yiyor.siringanin icine ne koyup besleyecegim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Yardiminizi bekliyorum

Son düzenleme:
İnternette mama tarifi bulabilirsin ancak içine şekerli şeyler koymanı önermem. Bisküvi gibi.

Geri