petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal olmaya başladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ZAGA tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ZAGA
    Gizli

ZAGA Guest

Arkadaşlar sabahleyin tam değilde orta derecede tüyleri kabarık duruyordu.5 dakka sonra düzeltiyordu.Zaman geçtikten sonra tekrar tüylerini kabartıyordu.Şimdide ishal oldu.Kuruduktan sonra şeye benziyor mumdan dökülür ya o beyazlığı ona benziyor.Ama kuş bitkin değil sürekli uçuyor omzuma konuyor yukarı çıkıyor.Hasta mı yoksa başka bir sebepten mi?

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Anlattıklarınıza göre kuşunuzun bir sorunu yok gibi duruyor fotoğraf koyarsanız daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz...

3. zeynep beril

zeynep beril New Member

Beğenileri:
    0
    Ben ishalden şüphelendiğimdehaşlanmış patatesveyorum. Bide sularına çay kaşığının ucuyla kahve katıyorum..iyi geliyo dışkıları normale dönüyo...isterseniz sizde bir deneyin..

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kanarya yemi verin ve ortamı sıcak olsun maşallah

5. ZAGA
    Gizli

ZAGA Guest

Beyler sorunu buldum.Yemi bitmiş o yüzden bu halde.Yemini bi değiştirdim yedikten sonra daha yanıma uğramıyor. :D

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    :) güle güle besleyin eğer devam ederse dışkının fotoğrafını atın

Sayfayı Paylaş